Kennedy'nin ölümünün ardındaki sır perdesi hala kaldırılmadı! Kennedy neden suikaste uğradı? Kennedy'nin yeğeni JFK'nin bahsettiği gizli yapıyı ve bu yapının pandemi ile olan ilişkisi ne?

Berlin'de konuşan Robert Kennedy Jr., amcası JFK'nin bahsettiği gizli yapıyı ve bu yapının pandemi ile olan ilişkisini anlatıyor.

Gündem 04.09.2020 - 23:02 04.09.2020 - 23:02

"Dünyayı sarmış olan amansız bir gizli yapı tarafından durdurulmak isteniyoruz. Bu yapı etki alanını genişletmek için işgal yerine sızmaya, seçimler yerine ayak kaydırmaya, özgür seçim yerine korkutmaya ve kaosa, gündüzün orduları yerine gecenin gerillalarına güveniyor...

Bu öyle bir sistem ki ince ince örülmüş, çok etkili bir makinenin inşasına bolca insanî ve maddî kaynak tepiştirmiş durumda. Hazırlıkları yayınlanmaz, gizlenir. Muhalifleri övülmez, susturulur. Hiçbir sırları ifşa edilmez."

Bu konuşmayı yapan John F. Kennedy dolar basma yetkisini bu gizli yapıdan alarak Devlete verdikten 6 ay sonra suikasta uğradı. Yerine gelen Johnson'un ilk icraatı bu yasayı geri çekmek oldu. Kennedy'nin suikastçisi Oswald ise öldürüldü. Oswald'ı öldürenler de öldürüldü.

JFK'nin kardeşi Robert ise suikasti aydınlatmaya çalışırken suikaste uğradı. Üzerinden 40 yıldan fazla geçen cinayetler faili meçhul olarak kaldı.

Kennedy ailesinden o kadar çok kişi şaibeli şekilde öldü ki; bu durum artık 'Kennedy Curse' diye anılmaya başladı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@