Kılıçdaroğlu, partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

Bugün çok kısa bir konuşma yapacağım, bu kürsüye veda etmek için buradayım. Bu satırları ele almak kolay olmadı. Size son kez bu kürsüden bakmak istiyorum. Sizin gibi yol arkadaşlarım olduğu için gurur duyuyorum. Allah hepinizden razı olsun.

Umutluyum be dostlar, gerçekten umutluyum.

Bu deliliği hep birlikte yapacağız. İYİ Parti'nin Genel Başkanı Akşener ile yapacağız bu deliliği. Meral Hanım merttir, büyük mücadeleler veriyor, bu bilinsin istiyorum, müteşekkirim. Ana kucağını da çok iyi bilir, yeri geldiğinde masaya yumruk vurmasını da bilir. Ona müteşekkirim. İlk görüş ayrılığında bazı insanlar söylenmemesi gerekeni söylediler. Tanıyın. Arada bir ülkücü damarı tutar, bunu da gayet iyi biliyorum.

Temel Bey bilgedir, cesurdur. O hepimizin iyi tanıması gereken bir siyasi aktör.

Millet Partisi'nden Millet İttifakı'na itiraz: Başka isim bulsunlar! Millet Partisi'nden Millet İttifakı'na itiraz: Başka isim bulsunlar!

Ahmet Davutoğlu güçlü bir entelektüel, toparlayıcıdır.

Babacan ile Türkiye'nin perişanlığına son vereceğiz.

Uysal, Menderes'in gençliği var onun üzerinde.

Ve iki kişi daha var, Siz de tanıyorsunuz. Burada söylemiştim, evladım Ekrem İmamoğlu demiştim. O da yanımda olacak. Yıllardır omuz omuza verdiğimiz, en zor zamanda güç aldığımız Mansur Yavaş da burada olacak.

Hakkınızı helal edin, hadi bismillah.