CHP Lideri Kılıçdaroğlu'nun "Elektrik faturamı ödemiyorum" şeklindeki provokatif çıkışı sonrası CHP'li İBB yönetimi paniğe kapıldı. İSKİ bugün yaptığı açıklamada İstanbullulara faturalarını düzenli olarak ödemeleri gerektiği çağrısı yaptı.

Aziz Sancar: "Azerbaycan benim için çok özel bir yer, Azerbaycan benim vatanımdır" Aziz Sancar: "Azerbaycan benim için çok özel bir yer, Azerbaycan benim vatanımdır"

Kandil'in talimatına uyarak provokatif bir şekilde elektrik faturalarını ödemeyeceğini ifade eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun çağrısı CHP'li İBB yönetimlerini harekete geçirdi.

PANİKLE GELEN AÇIKLAMA

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden (İSKİ) acele bir şekilde yapılan açıklamada "Son günlerde bazı sosyal medya kullanıcıları, elektriğe gelen zamları öne sürerek, elektrik faturaları ile birlikte su faturalarını da ödemeyeceklerini ifade etmektedir." ifadeleri dikkat çekti.

SAYGIDEĞER İSTANBULLU HEMŞEHRiLERE ÇAĞRI

CHP'li yönetim fatura ödememe protestosunun kendilerini de vuracağı çıkarımıyla vatandaşlara faturalarını düzenli ödeme çağrısı yaptı.

Yazılı açıklamada "Saygıdeğer İstanbullu hemşehrilerimizden bu durumu (Elektrik faturaları) dikkate alarak faturalarını düzenli olarak ödemelerini bekliyoruz." denildi.