KPSS Ortaöğretim sonuçları açıklandı mı? KPSS Ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak?

2020 KPSS Ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak? Sorusu merak konusu oldu. KPSS Ortaöğretim sınavı binlerce adayın katılımıyla ülke genelinde gerçekleşti. Peki KPSS Ortaöğretim sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte KPSS Ortaöğretim sınavı soruları ve cevapları sorgulama ekranı ve ÖSYM KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları tarihi...

Gündem 12.12.2020 - 14:59 12.12.2020 - 14:59

Kamu Personeli Seçme Sınavı'nın gerçekleştirilmesiyle beraber binlerce kişi sonuçların açıklanacağı tarih için geri sayıma başladı. ÖSYM KPSS Ortaöğretim sınavına giren binlerce vatandaş KPSS Ortaöğretim soru ve cevapların açıklanma tarihini de merak ediyor. Peki KPSS Ortaöğretim sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte KPSS Ortaöğretim soru ve cevapları...

2020 ÖSYM KPSS ORTAÖĞRETİM SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

ÖSYM, KPSS ortaöğretim sınav sonuçlarının 24 Aralık'ta online olarak yayınlanacağını duyurdu. Bu hafta sonu gerçekleşen KPSS sonuçları 24 Aralık tarihinde erişime açılacak fakat ÖSYM'nin sınav sonuçlarını daha önce de açıklama ihtimali bulunuyor.

KPSS SORULARI VE CEVAPLARI AÇIKLANDI!

2020 KPSS ortaöğretim sınavı temel soru kitapçığı ve cevap anahtarı yayımlandı. ÖSYM resmi sitesinde;

"22 Kasım 2020 tarihinde uygulanan 2020-KPSS Ortaöğretim Sınavının Temel Soru Kitapçığı ile Cevap Anahtarının %10’u aşağıdaki bağlantıda sunulmuştur.

Sınava başvuran adaylar, Temel Soru Kitapçığı diziliminde verilen sınav sorularının tamamına 23 Kasım 2020 tarihinde saat 15.30'dan itibaren ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve aday şifreleri ile 10 gün süreyle erişebileceklerdir." açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@