Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri'nin çok sayıda silahla verdiği görüntülerin ardından gözaltına alındığı belirtildi.

Şanlıurfa sınırında yaralanan asker şehit oldu Şanlıurfa sınırında yaralanan asker şehit oldu

Küçükçekmece Rizeliler Derneği Başkanı Ahmet Sivri'nin sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı çok sayıda uzun namlulu silah ve kılıçlarla çekilen videosu tepki çekti.

GÖRÜNTÜLER SOSYAL MEDYADA TEPKİ ÇEKTİ

Ofis ortamında masaya serilen çok sayıda silahın yanı sıra eline aldığı kılıçla kameralara pozlar veren şahsın internete düşen videosuna tepkiler çığ gibi büyürken, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından Sivri'nin gözaltına alındığı ve işlemler sonrasında adli makamlarca serbest bırakıldığı kaydedildi. Uzun namlulu silah ve kılıçlarla görüntü paylaşan şahıs gözaltına alınıp serbest bırakıldı

SİLAHLARDAN 5'İNİN RUHSAT TARİHİNİN DOLDUĞU BELİRLENDİ

Öte yandan Sivri'nin ikametinde, işyerinde ve başkanlığını yaptığı dernek adresinde gerçekleştirilen eş zamanlı aramalarda görüntülerde yer alan uzun namlulu silahların tamamı ve kılıçlarının ele geçirildiği, yapılan incelemelerde silahlardan 5'inin ruhsat tarihinin dolduğunun belirlendiği ifade edildi.