Kudüs’ten Endülüs’e seyahat intibaları

Bâbıâli Enderun Sohbetleri’nin 67’ncisinde önemli gezi intibaları anlatılacak. Haber Vakti yazarımız Nurettin Taşkesen İspanya’dan dönüşünün hemen ardından “Endülüs Medeniyeti” ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getirecek. Mahmut Haldun Sönmezer de Kudüs’te gördüklerini ve hissettiklerini dinleyicilerle paylaşacak

Kültür-Sanat 24.04.2019 - 16:31 24.04.2019 - 16:31

Bâbıâli Enderun Sohbetleri’nin 67’ncisi düzenleniyor. Yapılacak olan programda yazarımız Nurettin Taşkesen yakın zamanda yaptığı ispanya gezisini anlatacak.

Nurettin Taşkesen ve Mahmut Haldun Sönmezer, konuşmalarını yaparken gezip dolaştıkları topraklarda çektikleri ve izleyicilere sunulacak olan ilginç fotoğraflar hakkında da bilgi verecekler. Her iki konuşmacı, dinleyicilerin konularla ilgili sorularına cevap verecekken Programı Balkanlar’da yaptığı seyahatten yeni dönen Genç Dünya Dergisi’nin idarecilerinden Büşra Cansız yönetecek.

Katılımın serbest olduğu toplantı, Yeni Dünya Vakfı’nda, 25 Nisan Perşembe günü saat18.00’de başlayacak. Adres: Prof. Dr. Kâzım İsmail Gürkan Caddesi, Nu. 15 Cağaloğlu-Fatih/İstanbul.

Yorumlar