9 yoldaşın uzun bir yolculuğu

Senaristliğini ve yönetmenliğini Furkan Kopuz’un üstlendiği, oyuncu kadrosunda çok renkli kişilerin bir araya geldiği 'Evrensel Döngü: Yaşam Ağacı’na Yolculuk' adlı filmin detayları belli oldu.

9 yoldaşın uzun bir yolculuğu

Çocukluğundan beri yönetmenlik hayaliyle kendini geliştirmeye çalışan genç yetenek Furkan Kopuz, bu yolda ilk ciddi adımını Evrensel Döngü ile atıyor. Sinema dünyasına amatörce de olsa iki uzun metraj filmle (Sekiz Cinayeti, Bilinçsizler) girmiş olan yönetmen, kısıtlı imkanlarla bilim-kurgu, epik-fantazya türünde bir film çekmeyi başardı. Ayrıca filmin devamı olan Evrensel Döngü:Zamansal Yolculuk’un da çekimleri tamamlandı. 

Film; 3013’te insan nüfusunun tükenmek üzere olduğu bir zamanda geçiyor ve Ömer Ali ile 9 Yoldaş’ın Yaşam Ağacına olan yolculuklarını konu alıyor. Ömer Ali’nin Yaşam Ağacı’ndan sonraki amacı, yaklaşmakta olan insanlığın son savaşı için Kronos’un ordusuna karşılık İsyancılar’ı bir araya getirmek… 

Filmin yönetmenini baş karakter Ömer Ali rolünde izleyeceğimiz Evrensel Döngü:Yaşam Ağacı’na Yolculuk 18 Kasım 2018 saat 20:00’da Pendik Atatürk Kültür Merkezi’nde ilk izleyicisiyle buluşacak. 
Filme olan yoğun ilgiden dolayı 18 Kasım tarihindeki Gala için salon şimdiden dolmuştur.  


Bu nedenle 25 Kasım Pazar Günü saat 18:00'da Pendik Atatürk Kültür Merkezinde ikinci bir gösterim daha yapılacak. 
Bu gösterim herkese açıktır. Ülkemizde alışılmışın dışında ve kısıtlı imkanlarla farklı bir eser ortaya çıkaran bu genç ve azimli ekibin, sinema severlerimizin desteğine ihtiyacı var.

18 Kasım Pazar günü 20:00’da ve 
25 Kasım Pazar günü 18:00'da Pendik Atatürk Kültür Merkezi’nde galasını gerçekleştiriyor. 

Evrensel Döngü: Yaşam Ağacına Yolculuk izlemek için tıklayınız:

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 14:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma Adak
Fatma Adak - 1 yıl Önce

Filminiz amatörce çekilmişde olsa çok başarılı buldum . Sizleri ve ekip arkadaşlarınızı kutluyorum.Bol şans diliyorum.

SIRADAKİ HABER

banner5