banner29

Çin'e İhraç Edilen İlk Türk Filmi Saklambaç, Yarın Sinemalarda!

Samet Çakırtaş'ın yönettiği, yapımcılığını Blackwell Production'un üstlendiği ve Yusuf Karakuyu , Ali Akgöl , Buse Naz Çınar , Ceren Müftüoğlu , Beyza Geçeci , Hatice Öztürk'ün oynadığı Hatice Toprak , Yılmaz Aydın'ın senaryosu olan Saklambaç: Ölüm Oyunu sinema izleyicisiyle buluşuyor.

Kültür Sanat 20.07.2017, 17:39 20.07.2017, 17:39
Çin'e İhraç Edilen İlk Türk Filmi Saklambaç, Yarın Sinemalarda!
Yapımcılığını Blackwell Productions’un üstlendiği ve 21 Temmuz’da vizyona girmeye hazırlanan SAKLAMBAÇ isimli sinema filmi, Çin yolcusu.

Psikolojik gerilim türündeki ilginç örneklerden biri olarak dikkatleri üzerine çeken yerli yapım, 21 Temmuz’da Türkiye dışında Çin’de de vizyona girmeye hazırlanıyor. Filmin Yapımcısı İsmail Karakuyu, yapım aşamasında başladıkları temasların filmin çekimlerinin tamamlanmasıyla birlikte nihayetlendiğini belirterek, filmin Çince altyazı ve Çince Dublaj seçenekleri ile Çin’de vizyona gireceğini duyurdu.

Filmin Youtube’de yayınlanan fragmanında da Çince altyazıya çevrili versiyonuna yer verdiklerini kaydeden Karakuyu, filmin beklenenden fazla ilgi görmesinin kendisini mutlu ettiğini söyleyerek, Saklambaç’ın Fransa, Belkçika, Almanya ve Azerbaycan’da da vizyona girmesi için temaslara başladıklarını duyurdu.

Saklambaç filminin hikayesi şöyle:

Üniversite öğrencisi bir grup genç, hafta sonu tatilini geçirmek üzere civar köylerden birine doğru yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında yolda başlarına gelen esrarengiz bir olay yüzünden araç çamura saplanır. Aracı saplandığı yerden kurtarmak için yardım istemek üzere bir eve giren gençler, girdikleri bu evde hiç tahmin etmedikleri bir olayla karşı karşıya kalırlar. Neler olup bittiğini anlamaya çalışan gençler kendilerini bir anda bir ölüm kalım savaşının tam ortasında bulurlar. 5 arkadaşın nefes kesen kurtulma mücadelesi birbirinden garip olaylara sahne olan bir maceraya dönecektir.

İşte merakla beklenen filmin fragmanı:

[embed]https://www.youtube.com/watch?v=J5YzBWlLLDI[/embed]
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?