Filistin sevgisi 'Boyalarım Filistin' kısa filmiyle anlatıldı

Terör devleti İsrail’in Filistin’de acımasız bir şekilde sürdürdüğü işgale dikkat çekmeyi amaçlayan ve Mescid-i Aksa sevgisini konu edinen ‘Boyalarım Filistin’ adlı kısa film youtube üzerinden kamuoyuyla paylaşıldı.

Filistin sevgisi 'Boyalarım Filistin' kısa filmiyle anlatıldı
Filistin’deki baskı ve şiddet politikasını her geçen gün artıran İsrail, Mescid-i Aksa üzerindeki planlarını uygularken, İslam dünyasının bu durum karşısında gerekli tavrı ortaya koymaması duyarlı Müslümanları üzmeye devam ediyor. Buradan hareketle yola çıkan belgesel yapımcısı Eyüp Güzel, Mescid-i Aksa sevgisini anlatan kısa bir film çekti.

FİLİSTİN SEVGİSİNİ TÜM MAHALLEYE YAYDI

‘’Anne ve Babasından Filistin'i, Kudüs'ü ve Mescid-i Aksa'yı dinlediğinde sevmeye başlayan, sevdikçe de kendisine Filistin zamanları ayıran Şüheda isimli ilkokul öğrencisi kızımız yaşadığı mahallede tek başınadır Filistin konusunda. Arkadaşlarına anlattıkça mahallede Filistin'i öğrenen ve çizmeye başlayan çocukların sayısı artmaya başlar.’’ İfadeleriyle izleyiciyle paylaşılan 'Boyalarım Filistin' adlı kısa film kısa sürede çok sayıda kişi tarafından izlendi.Haber Vakti- Özel
Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 13:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5