banner30

banner29

Küresel şirketlerin, insanlığı sürüklediği 'dijital çağı' anlatan bir kitap: Ruh İyiliği

Araştırma - İnceleme, Deneme, Edebiyat kategorilerinde eserler kaleme almış tanınan bir yazar olan Hayati Sır'ın, 'Ruh İyiliği karanlıkdijitalçağ ve ‘Sırr-ı Hakikat’ adlı kitabı Nisan 2021'de yayınlandı. Sır, kitabında sadece bugünü değil, dünü ve yarını da ele alan konulara değinirken; 'Mikro ve makro-âlemleri! Yapay ve doğal hayatı! Din ve bilimi! şeytanın iç sesini!' anlattı. İşte Yazar Hayati Sır'ın son çıkan kitabı Ruh İyiliği ile alakalı bütün detaylar...

Kültür-Sanat 29.04.2021, 21:24
Küresel şirketlerin, insanlığı sürüklediği 'dijital çağı' anlatan bir kitap: Ruh İyiliği

Edebiyat dünyasının tanınmış isimlerinden olan Yazar Hayati Sır'ın, Nisan 2021 baskılı son kitabı olan 'Ruh İyiliği' yayımlandı.

Dokuz bölüme ayrılan kitap; Dünü,bugünü ve yarını ele alarak; Mikro ve makro-âlemleri, Yapay ve doğal hayatı, Din ve bilimi! şeytanın iç sesini anlatıyor.

Tevhidî bakışla bütünleyerek yazılan kitapta,  tarih boyunca faaliyet gösteren küresel şirketlerin bugün insanlığı getirdikleri bu ‘dijitalçağ’da, o karanlık uçurumun kenarında, dijital olan her şeyin geçici olduğunu ve ezelden ebediyete her dâim bâki kalacak olanın sadece ‘Ruh İyiliği’ olabileceğini okuyucuya aktarıyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?