Sinemalarda gösterime giremeyen film! Derin Gerçekler'de...

Akit TV'nin gündem belirleyen programı Derin Gerçekler'de bir grup gencin çok düşük maliyetle çektiği, sinemaya giremeyen Evrensel Döngü-Yaşam Ağacına Yolculuk filmi ele alındı.

Sinemalarda gösterime giremeyen film! Derin Gerçekler'de...

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, usta yazar Abdurrahman Dilipak'ın gündemi yorumladığı Derin Gerçekler'de genç bir sinemacının yaşadığı sıkıntılar gündeme getirildi.

Konusu 3013 yılında geçen ve sıfır bir bütçeyle bir film çeken senarist ve yönetmen Furkan Kopuz'un üçüncü filmi olan ''Evrensel Döngü-Yaşam Ağacına Yolculuk'' sinemalarda kendine yer bulamadı. Sinemalardaki şartların çok ağır olmasının ardından 900 küsür belediyeyle görüşen filmin yönetmeni sadece iki belediyenin kendilerine dönüş yaptığını belirtti.

ANADOLU ÇOCUKLARI İMKAN BULAMIYOR!

Programın modoratörü Deniz, ''İmkansızlıklar içinde amatör bir çalışma ortaya koyan Anadolu çocukları, mesaj vermek istiyorlar bi yerelere ama maalesef bu mesajlarını iletecek bir imkan bulamıyorlar'' dedi.

CESARET DOLU BİR ADIM

Gençlerin geleceği cesaret dolur bir adım attığını belirten Dilipak, ''Herkesin gönüllü olarak çalıştığı bu proje 30 bin lirayla ortaya konuldu. Dayanışma ve fedakarlık sonucu bir şeyler yapmaya çalışmış bu gençler.'' dedi.

Haber Vakti

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 16:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5