Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

Türk dizi tarihinin efsanelerinden olan fenomen dizisi Kurtlar Vadisi, yeni haliyle geri dönüyor. Dizinin başrolü Necati Şaşmaz’dan yeni müjde geldi. Fenomen dizi, Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranlara geri dönüyor. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

Kültür-Sanat 21.06.2021 - 19:53 21.06.2021 - 19:53 Bülent Deniz

Son zamanlarda Kurtlar Vadisi Kaos dizisi, Kenan İmirzalıoğlu’nun açıklamaları ile beraber gündeme geldi. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran bu açıklamalar, dizinin sevenlerini de heyecanlandırdı. “Kim Milyoner Olmak İster?” yarışmasının sunucu koltuğunda oturan Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için “Teklif gelirse neden olmasın.” İfadesini kullanmıştı. Dizinin başarılı karakteri Necati Şaşmaz ise yeni bir projede çalıştıkları bilgisi ile Kurtlar Vadisi Kaos için yeşil ışık yakmıştı.

Kim Milyoner Olmak İster'in sunuculuğundan ayrıldığı iddia edilen Oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Kurtlar Vadisi Kaos'ta rol alacağı iddialarına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Necati Şaşmaz'ın açıklamaları sonrası merakla beklenen Kurtlar Vadisi Kaos'un ekrana dönüş tarihi ve yeni oyuncuları henüz belli olmadı.

Yapımcıdan gelecek açıklama bekleniyor. Dizinin henüz çekimleri başlamadı ve dolayısıyla herhangi bir fragmanı da yayınlanmış değil.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@