La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel 5. sezon tarihi açıklandı

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Yayınlanan her sezonuyla adından söz ettiren İspanyol dizisi La Casa De Papel hayranları yeni sezon tarihini merak ediyor. Ülkemizde de geniş hayran kitlesine sahip olan La Casa De Papel'in son sezonu nisan ayında ekranlara gelmişti. La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? Sorusunun cevabı araştırılan konuları arasında yer alıyor. Peki, La Casa De Papel yeni sezon tarihi belli oldu mu? Merak edilen detaylar haberimizde...

Aktüel 13.07.2020 - 20:19 13.07.2020 - 20:19 Bülent Deniz

La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel yeni sezon tarihi belli oldu mu? Sorusunun cevabı araştırılan konular arasında yer alıyor. İspanyol dizisi La Casa De Papel yayınlanan sezonlarıyla adından söz ettirmeyi başarıyor. 4. sezonu 3 Nisan tarihinde tüm dünyada yayınlanan dizinin hayranları 5. sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Peki, La Casa De Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak? La Casa De Papel yeni sezon tarihi belli oldu mu? Merak edilen detaylar haberimizde....

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN YAYINLANACAK?

La Casa De Papel dizisinin 4. sezonu 2020 Nisan ayının ilk haftası seyirciyle buluştu. 8 bölümlük sezonun ardından 5. sezon için bekleyiş başladı. Dizinin yapımcısı Alex Pina yaptığı açıklamada, dördüncü sezonun iyi gitmesi durumunda 5. sezon çekimlerine başlanacağını bildirmişti.

Yeni sezon çekimlerine başlama kararı alınsa bile, dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle yeni sezonun 2021 sonu 2022 yılının ilk aylarında izleyiciyle buluşacak.

LA CASA DE PAPEL 4. SEZONDA NELER YAŞANDI?

1. bölüm özeti: Öfke ve üzüntü, ekip içindeki gerilimi yükseltir. Yas tutmakta olan Profesör, cüretkâr ve tehlikeli bir kaçma girişiminde bulunur.

2. bölüm özeti: Palermo, yaptıklarıyla grubu şaşırtır. Sierra, sorguladığı kişiyi bir anlaşma yapmaya zorlar. Profesör, abisinin düğününü anımsar.

3. bölüm özeti: Profesör'ün köstebeği, mesajını çadırdaki kişiye iletmeye çalışır. Denver'ın Monica ile Rio'nun dostluğu konusunda duyduğu kıskançlık daha da artar.

4. bölüm özeti: Geçmişte Berlin, Gandia'nın operasyonun başına bela olacağını tahmin eder. Sierra'nın Lizbon'u sorgulaması kişisel bir açıklamaya yol açar.

5. bölüm özeti: Denver gerçek kimliğini gizleyen birinden yardım ister. Çevrelerindeki tehlike yoğunlaşırken Nairobi ekibini motive etmeye çalışır.

6. bölüm özeti: Nairobi'nin rehin alınmasının ardından Gandia ekiple pazarlık yapar. Profesör, ekibini kurtarmak için çaresizce yeni bir plan arayışına girer.

7. bölüm özeti: Grup, içlerinden birinin uğradığı saldırının ardından sarsılr. Profesör ise revize ettiği planı ekibin yeni üyelerinin ve Palermo'nun yardımıyla uygulamaya koyar.

8. bölüm özeti: Profesör, Benjamin ve diğerleri, Lizbon'u kurtarmaya çalışır. Tokyo, öfkesi nedeniyle plana karşı duyduğu inancı yitirmek üzeredir. Sierra dizginleri eline alır.

Son bilgilere göre dizi son sezonunda final yapacak.

.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@