Türkiye'de de çok sayıda mağazası bulunan İsveçli giyim markası H&M'in internet sayfasındaki LGBT propagandası büyük tepki çekerken sosyal medyada boykot çağrısında bulunuldu.

Türkiye'de de mağazaları bulunan İsveçli giyim markası H&M, Türk vatandaşlarının kullanımı için açtığı internet sayfasında "LGBT" propagandası yapmaya başladı.

H&M tarafından hazırlanan “Seçtiğim Ailem” başlıklı son ilanda, “Seçilmiş bir aile, birbirini desteklemeyi ve sevmeyi özellikle seçen insanlardan oluşuyor. Kimi seviyor olursanız olun, her ne olursa olsun orada olmaya ve kim olduğunuzu kutlamaya odaklanıyor. Birbirlerini seçen LGBTQIA+ aileleri ile tanışın” ifadeleri yer aldı.

BOYKOT PAYLAŞIMLARI PEŞ PEŞE GELDİ

Türkiye'deki aile kurumuna saldırmak için büyük firmalar tarafından da yapılmaya başlanan bu tarz paylaşımlar vatandaşı endişelendirirken boykot çağrıları da peş peşe geldi. Söz konusu ilanlara tepki gösteren vatandaşlar “Terör sevici İsveç’in sapkın HM markası ülkemizden kovulsun”, “Sapkın HM defol!” şeklinde paylaşımlar yaptı.

h&m eşcinsel lgbt

Çanakkale'deki orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor Çanakkale'deki orman yangınına havadan ve karadan müdahale ediliyor

ÇORAP SKANDALI

İsveç giyim markası H&M'in daha önce de satışa sunduğu çocuk çoraplarında Arapça "Allah" yazısına benzer figürler bulunması tepkilere neden olmuştu.