LGBT'ye karşı çıkan tıp öğrencileri lince maruz kaldı! Bezmialem Üniversitesi de hedef alındı...

Bezmialem Vakıf Üniversitesi'nde faaliyet yürüten Sağlıkta Pozitif Düşünce Kulübü'nün yayınladığı LGBT karşıtı bildiri yayınlarken ''Bu ahlaksızlığa ve küresel oyuna karşı susmayacağız'' ifadelerini kullandı. Söz konusu bildiriden rahatsız olan eşcinsel lobi ve destekçileri, sosyal medya üzerinden saldırı ve karalama kampanyası yürütmeye başladı.

Dosya 10.07.2020 - 12:38 10.07.2020 - 12:38

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de küresel çete tarafından eşcinsellik yaşının düşürülmeye ve yaygınlaştırılmaya çalışılmasına karşı tepkiler giderek artmaya devam devam ediyor. Son olarak Bezmialem Vakıf Üniversitesi'nde faaliyet yürüten Sağlıkta Pozitif Düşünce Kulübü konuyla ilgili bir bildiri yayınladı. Söz konusu bildirinin yayınlanmasının ardından 'eşcinsel lobi ve destekçileri' sosyal medya üzerinden saldırı ve karalama kampanyası yürütmeye başladı.

BİLİMSEL GERÇEKLİĞİ GÖRMEK İSTEMEDİLER

Özellikle ekşi sözlük ve twitter üzerinden saldırılarını gerçekleştiren eşcinsellik yanlıları, bir öğrenci kulübünün demokratik bir şekilde fikirlerini beyan etmesinden rahatsız olması, içlerindeki 'dikta' ruhunu ortaya koyarken çirkin ifadelerde de bulunuldu. ''Bilimsel olarak türler arasında hiçbir türde eşcinsellik görülmemektedir ve görüldüğü söylenenler de sadece yakıştırmadır.'' ifadelerine öfkelenen eşcinsellik yanlılarının, özgürlük ifadesiyle kendilerini savunmaya çalıştığı görüldü.

AÇIKLAMA METNİNDE TANE TANE ANLATILDI

LGBT faaliyetlerinin yasaklanmasını talep eden Sağlıkta Pozitif Düşünce Kulübü, kapsamlı bir de açıklama metni yayınladı.

İşte o bildirinin tam metni:

Bezmialem Vakıf Üniversitesi, Sağlıkta Pozitif Düşünce Kulübü’nün Gündeme Dair Açıklamasıdır

Bezmialem Vakıf Üniversitesinin bünyesinde bulunan kulübümüzün kuruluş amaçlarından bir tanesi de toplumsal hastalıklarla pozitif düşünce çatısı altında topyekün mücadele etmektir. Görüyoruz ki toplumumuz belki de milyonlarca insanın etkilendiği bir salgın hastalıktan daha tehlikeli bir hastalıkla karşı karşıyadır. LGBT (Lezbiyen, gey, biseksüel, transgender). 

Bilimsel olarak türler arasında hiçbir türde eşcinsellik görülmemektedir ve görüldüğü söylenenler de sadece yakıştırmadır. Nadiren çift cinsiyetli varlıklar görülebilir ki bunun oranı da oldukça düşüktür. Bu kadar düşük orana sahip bir fiiliyatın haddinden oldukça fazla gündemde tutulmasının arkasında başka planlar vardır. 1969 yılında , Stonewall Inn adlı barda ilk ayaklanmasını gerçekleştiren eşcinsel bireyler o günden beri dünya üzerinde kutsalsız, kuralsız, ahlaksız ve dinsiz bir küresel dünya şirketi oluşturma amacına hizmet etmektedir. Bu konuyu şöyle açalım.
Karşılaştığımız veya içinde bulunduğumuz durumların gerekliliklerini karşılamak için dahi toplumsal bilincin ve ahlak algısının oluşturduğu belli başlı yazılı olmayan ancak yüzyıllardır uygulanan toplumsal ahlak kuralları vardır. Örnek vermek gerekirse; tartışma halindeki iki insandan haklı olan ne kadar haklı olsa da ve ne kadar sinirlense de karşısındaki insanı öldürme hakkına sahip olamaz veyahut imkanı ve maddi varlığı olmayan fakir bir insan kendisinden daha varlıklı insanların evlerine girip hırsızlık yapamaz. Toplumsal ahlak düzeni bunu kaldırmaz ve buna karşı müsamaha göstermez. Cinsellik de doğal ve fıtri bir ihtiyaçtır ancak toplumsal ahlakın ve toplumsal düzenin kaldıramayacağı şekil ve yöntemle icraat gerçekleştirilmez, gerçekleştirme isteği için yapılan yürüyüşler ve atılan sloganlar mazur görülemez. Toplumsal ahlak ve yazılı olmayan toplum kuralları buna izin vermez. LGBT toplumu bireylerinin ve arkasında onları birer piyon gibi kullanan ulusal güçlerin amacı da bu kuralları yıkmak ve toplumu kutsalsızlığa, düzensizliğe ve ahlaksızlığa sürüklemektir.

Psikolojik, hormonal veyahut organik hastalığı bulunan bir hastaya kendi yaşındaki diğer bireylerin ortalaması ve onlarla arasında olan farklılıkları göz önünde bulundurularak tanı konur. Eğer kişinin yönelimi doğal olana değil de doğal olmayana yönelikse bu kişiye hasta denir ve gerek psikolojik gerek hormonal gerekse medikal tedavi uygulanır. LGBT toplumunu oluşturan bireyler ki özellikle 7-8 yaşlarında çocukların drag queen veya drag king adı altında kullanılmasına ve toplum ahlakını bozma yaşını şuur ve karar sahibi olamayacak yaş seviyelerine indirmeye çalışan insanlar, normal olanın dışında anormal olan patolojik vakalardır. Gerekli tedaviyi görmelidirler. 
Bu ahlaksızlığa ve küresel bir oyuna karşı susmayacağımızı bildiriyor ve sizleri Bediüzzaman Said Nursi’nin şu sözü ile selamlıyoruz. 

‘’Ey bu vatan gençleri! Frenkleri [Avrupalıları] taklide çalışmayınız. Âyâ [acaba], Avrupa'nın size ettikleri hadsiz zulüm ve adavetten [düşmanlıktan] sonra, hangi akılla onların sefahet ve bâtıl efkârlarına [fikirlerine] ittibâ [tabi olmak] edip emniyet ediyorsunuz?’’

Bezmialem Vakıf Üniversitesi / Sağlıkta Pozitif Düşünce Kulübü

HaberVakti

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@