Mandalina Bahçesi filmi, dünya genelinde büyük ses getiren filmlerden biri olarak listelerin üst sıralarına yükselmeyi başardı. Peki, Mandalina Bahçesi filminin konusu, Mandalina Bahçesi filminin oyuncuları, Mandalina Bahçesi filminin yönetmeni, Mandalina Bahçesi filminin yapımcısı, Mandalina Bahçesi filminin senaristi ve film hakkında daha birçok detay haberimizde yer alıyor.

Mandalina Bahçesi filminin konusu:

Mandalina Bahçesi filmi, savaşın ortasında kalan iki yaşlı adamın hikayesini konu ediyor. Kafkasyada artık savaş kapıdan içeri girmiştir. Çatışmanın kendileri üzerinde oluşturacak tahribatın farkında olan halk; canlarını güvenlik altında alabilmek için Estonyaya göç etmeye başlamıştır. Yaşadıkları yeri tek edemeyen iki yaşlı insan; savaşın tam kalbinin attığı yerde kalmış ve yavaş yavaş da maddi sıkıntılar yaşamaya başlamışlardır. Bu iki yaşlı adamın, göç edememe sebebi de bu maddi sıkıntılardır. Biri marangozluk yaparak diğeride bahçesindeki mandalinleri toplayarak bu parayı temin edip göç etmeyi planlamaktadır. Fakat ne yazık ki her ikisi de bulundukları toprakları terk etmek için geç kalmıştır ve iki yaşlı adam tam savaşın ortasında kalır. Bir Gürcü bir de Çeçen askerini evlerine alıp tedavi eden bu insanlar, bu sayede savaşın taraflarında biri olmaksızın ayakta kalmaya çalışırlar.

Mandalina Bahçesi filminin oyuncuları:

Lembit Ulfsak: Ivo

Elmo Nüganen: Markus

Misha Meskhi: Niko

Giorgi Nakashidze: Ahmed

Raivo Trass: Juhan

Zura Begalishvili: Aslan

Gia Gogishvili: Un soldat

Aleko Begalishvili: Un soldat

Mandalina Bahçesi filminin yönetmeni:

Dikkat çeken hikayesiyle izleyicilerden tam not alan filmin yönetmen koltuğunda Zaza Urushadze oturmaktadır.

Mandalina Bahçesi filminin yapımcısı:

Yapımcı: Ivo Felt

Ortak yapımcı: Tatjana Mülbeier

Ortak yapımcı: Zaza Urushadze

Ortak yapımcı: Artur Veeber

Mandalina Bahçesi filminin senaristi:

Hikayesiyle ilgi uyandıran filmin senaristi Zaza Urushadze'dır.

Film hakkında diğer detaylar:

Orijinal İsmi: Mandariinid

Soysuzlar Çetesi filminin konusu nedir? Soysuzlar Çetesi oyuncuları... Soysuzlar Çetesi filminin konusu nedir? Soysuzlar Çetesi oyuncuları...

Süre: 87dk

Tür: Dram , Savaş

Yapımı: 2013 - Estonya ,  Gürcistan