Yılmaz: Faiz arttırımı Erdoğan'ı bitirme oyunudur!

Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu ilahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi analiz ettiği Akit TV'nin sevilen programı Milli Diriliş bu hafta da gündeme damgasını vurdu. Yılmaz, iktidara çok önemli uyarılarda bulundu.

Yılmaz: Faiz arttırımı Erdoğan'ı bitirme oyunudur!
Akit TV'nin sevilen programı Milli Diriliş bu hafta da gündeme damgasını vurdu. İlahiyatçı yazar Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı programda 'dolar' üzerine çarpıcı açıklamalarda bulunuldu.

BU BİR ERDOĞAN'I BİTİRME OYUNUDUR

Türkiye'nin en büyük belasının faiz olduğunu belirten Yılmaz, ''Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere bakanları yanıltılıyor. Doları indirmek için faizi bindirmek gerekiyor, diyorlar. Yalan söylüyorlar. Faizi yükselttin dolar yine aynı seviyede. Bu iktidarı sandıkta bitirme oyunudur. Tayyip Bey'e sevgiyi bitirme oyunudur. Silahla başaramayanlar sandıkta yenmek istiyorlar.' dedi.FAİZ BELADIR

Farklı ülkelerden faiz ve dolar örneği veren Yılmaz,''Faiz devletleri çökertir. Faiz iktidarı çökertir. Faiz partileri çökertir. 28 Şubat sonrası kurulan hükümetleri bu faiz belası yıktı.'' ifadelerini kullandı.

Haber Vakti-Özel
Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2018, 15:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5