Mansur Yavaş kendini yalanladı! Ankara yeni Yavaş ile tanıştı

31 Mart yerel seçimleri öncesi katıldığı tüm platformlarda kente yönelik mega projelerini sıralayan CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, göreve gelmesinin ardından mega projelerinin olmadığını söyledi. Ankaralı vatandaşlar seçimlerden sonra yeni bir Mansur Yavaş'la tanıştı.

Siyaset 24.01.2020 - 12:29 24.01.2020 - 12:29

Yerel seçimlerden önce naralar atarak vatandaşlara mega projelerini anlatan CHP'li belediye başkanları sessizliğe gömüldü. Halkı kandırarak yönetime gelmeyi, seçildikten sonra da iş yapmamayı normalleştiren CHP'li belediye başkanları şaşırtmamaya devam ediyor. Bunlardan en büyük örneği ise büyük vaatlerle göreve gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş oldu. 

SEÇİMDEN ÖNCE PROJELERİ SIRALADI

CHP'li Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, 31 Mart yerel seçimleri öncesi düzenlediği mitinglerde ve katıldığı televizyon programlarında Ankara'ya yapacağı mega projeleri sıraladı. Büyük projelerden bahseden Yavaş, 2050 yılını baz alarak çalışmalarını yaptığını ve bu projelerin çevreciliğiyle övündü.

SEÇİMDEN SONRA İŞLER DEĞİŞTİ

31 Mart yerel seçimleri sonrası ise Mansur Yavaş'ın göreve gelmesiyle işler değişti. Mitinglerde ve televizyon programlarında seçimlerden önce sıraladığı mega projeleri unutan Yavaş, yaptığı birçok konuşmada Ankara'ya yönelik mega projelerinin olmadığını ve bunu seçimden önce de belirttiğini söyledi.

VAR OLANI BİLE KORUYAMIYOR

Seçildiği günden bugüne kadar Ankara'ya herhangi bir katkısı bulunmayan Mansur Yavaş, daha önceki dönemlerde yapılmış olan hizmetleri bile koruyamıyor. Bunlardan en çok bilineni Ankara'da atık su borularının patlaması sonrası kirli suların içme sularına karışması olmuştu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@