Market zinciri Şok'tan ücretsiz adrese teslimat hizmeti!

Türkiye'nin önde gelen market zinciri Şok, online market servis uygulaması Cepte Şok ile ücretsiz adrese teslimat hizmetine başladı. Üstelik uygulama fiyatları market fiyatlarıyla aynı.

Gündem 30.03.2020 - 18:15 30.03.2020 - 18:15

Şok Marketler'in online market servis uygulaması Cepte Şok, yenilenen tasarımı ve işlevleriyle tüm Türkiye'de adrese teslimat hizmetine başladı. Uygulama ile bu zorlu günlerde evlerinde kalan müşterilerin tüm siparişleri, online ödeme ile aynı gün içerisinde ücretsiz olarak teslim ediyor. Ayrıca "Siparişini ver, istediğin saatte mağazadan al" seçeneği de devam ediyor.

FİYATLAR MARKET FİYATLARIYLA AYNI

Kullanıcılar mahallelerindeki marketten online alışveriş yapabilecek ve aynı gün içinde ek bir ücret ödemeden siparişleri evlerine gönderilecek. Üstelik uygulamadan sipariş verilen ürünlerin fiyatları Şok Market fiyatlarıyla aynı olacak.

"5 BİN KİŞİYİ İSTİHDAM ETMEYİ HEDEFLİYORUZ"

Şok Marketler CEO'su Uğur Demirel, Cepte Şok uygulamasıyla ilgilİ, "Toplum olarak içinde bulunduğumuz bu zor dönemde bu hizmeti başlatmanın bizim için anlamı büyük. İnsanların güvenilir gıdaya ulaşması için 30 bin çalışanımız ve iş ortaklarımızla birlikte var gücümüzle çalışıyoruz. Onlara da ayrıca teşekkürlerimi sunarım. Toplumumuzun kendisini rahat hissetmesi için üzerimize düşen görevleri yapmaya çalışıyoruz. Bu nedenle Şok Marketler olarak adrese teslimat hizmetini başlattık. Müşterilerimizin evden çıkmadan online olarak sipariş verdiği ürünleri marketlerimizle aynı fiyatlardan ücretsiz olarak adreslerine teslim ediyoruz. Cepte Şok için ek istihdam da sağlayacağız. Hem adrese teslimat hizmeti kapsamında hem de açmayı planladığımız yeni mağazalarla birlikte 2020 yılında toplam 5 bin kişiyi istihdam etmeyi hedefliyoruz" dedi.

Yorumlar (1)