Masumlar Apartmanı 11. Bölüm 1. Fragmanı yayınlandı

"Kimse kimseyi bu kadar sevmemeli, kalbinde başka kimseye yer kalmıyor." TRT'nin başarılı performansıyla reyting rekorlarını alt üst eden dizisi Masumlar Apartmanı 11. Bölüm fragmanı ile yayında! Masumlar Apartmanı her salı TRT 1’de!

Aktüel 24.11.2020 - 12:29 24.11.2020 - 12:29

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm özeti

Herkes Safiye’nin aşka düşman olduğunu düşünürken, Naci’nin gelişi onun tüm duygularını alt üst eder. Eski hatıraları yerlerinden bir bir çıkar ve Safiye’yi gafil avlar. Safiye onu karşı pencereden görme ihtimaliyle bile baş edemezken, Naci nin atacağı bir adımla daha da sarsılacaktır.
 
Gülben ise Esat’ın evine giderek herkesi şaşırtmış, Han ve Esat’ı zor durumda bırakmıştır. İnci devreye girip tatsız bir olay yaşanmaması için elinden geleni yapar. Han’ın hayatındaki zorlukları daha da yakından gören İnci, onun yükünü hafifletmeye çalışır. Bu uğurda en yakın arkadaşı Esra’yla arasının bozulmasını bile göze alacaktır.
 
Memduh okul kredisini ödemek için torunlarından gizli taksiciliğe başlar. Safiye Han’ın ardından Gülben’i de kaybedeceğine inanır. Yalnız öleceğini söyleyen annesinin haklı çıkmasından korkmaktadır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@