Mehmet Akif Yılmaz: Her türlü sapkınlığa cesaretle hayır demeliyiz!

AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, bugün eşcinselliği meşrulaştırmaya çalışanların yarın da pedofili için özgürlük isteyeceklerini belirtti ve önlem alınması gerektiğini vurguladı.

Gündem 01.07.2021 - 12:26 15.07.2021 - 13:34

Özgürlük adı altında eşcinselliğin tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de meşrulaştırılması için çalışanlara karşı AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

'BU ŞEYTANİ AMAÇLAR İÇİN ÇALIŞAN DERNEKLER KAPATILMALI, AKSİ TAKDİRDE...'

Son günlerde Elmalı'da yaşanan ve Türkiye gündemine oturan pedofli skandalının ardından açıklamalarda bulunan Yılmaz, ''LGBTİ ahlaksızlığını bir özgürlük meselesi olarak dünyaya pazarlayan ülkeler bugün pedofiliyi (çocuk istismarı) de bir tercih meselesi olarak meşrulaştırma gayretindeler. Birçok Avrupa ülkesinde pedofiliyi savunan dernekler faaliyetteler. Gelinen nokta bu. Tehlike büyük. İnsan fıtratını, aileyi ve toplumu hedef alan her türlü sapkınlığın, hak ve özgürlük adı altında meşrulaştırma çabalarının önüne acilen geçilmeli! Bu şeytani amaçlar için çalışan dernekler kapatılmalı, propaganda faaliyetleri durdurulmalı! Aksi takdirde bu ülke yarın, özgürlük ve tercih adına pedofiliyi savunan topluluklara da şahit olacak! '' ifadelerini kullandı.

'HER TÜRLÜ SAPKINLIĞA CESARETLE HAYIR'

HDP'li vekil Hüda Kaya'nın TBMM'de eşcinsellere verdiği desteğe de atıfta bulunan Yılmaz, ''Lgbti onursuzluğuna özgürlük yalanıyla destek verip önde yürüyen Vekiller, yarın da pedofilinin renkleri ile karşımıza çıkacak. Size yazıklar olsun! Masum bir çocuğumuza yaşatılanlar toplumumuz adına bir felakettir. Bundan daha feci bir musibet olamaz! “Nesillerimizi, geleceğimizi, ailemizi korumak adına her türlü sapkınlığa cesaretle hayır!” Diyemeyen bir toplum iflah olmaz!'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@