Mercedes'in flaş paylaşımına Tuzla Belediyesi'nden esprili cevap!

Mercedes, Tuzla Belediyesi’nin temizlik araçlarını resmi sayfasından paylaştı. Tuzla Belediyesi ise bu tweete esprili bir cevap verdi.

Aktüel 09.10.2021 - 16:14 09.10.2021 - 16:18

Mercedes takımı Formula 1'de bugün İstanbul'da yapılan antrenman yarışlarının sonuçlarını değişik bir yöntemle açıkladı.

Mercedes-AMG PETRONAS'ın Formula 1 resmi hesabı, kendi pilotlarının antrenman sonuçlarını Tuzla Belediyesi'nin araçlarının fotoğrafıyla . Mercedes, iki temizlik aracının altına pilotları Valtteri Bottas ile Lewis Hamilton'un isimlerini yazdı.

Tuzla Belediyesi

TUZLA'DAN MERCEDES'E İLKER VE HAKAN'LI CEVAP

3.4 milyon takipçisi olan Mercedes’in bu paylaşımı kısa zamanda çok sayıda yorum ve beğeni alırken Tuzla Belediyesi de bu paylaşıma cevap verdi.

Mercedes'in yaptığı paylaşım üzerindeki pilot isimlerini değiştiren Tuzla, tweete 'Bu doğru' açıklamasını ekleyerek Valtteri ve Lewis yerine temizlik araçlarının şöforleri olan İlker ve Hakan isimlerini yazdı.

Tuzla Belediyesi'nin yaptığı bu paylaşıma on binlerce retweet ve beğeni geldi.

TUZLA BELEDİYE BAŞKANI ŞADİ YAZICI'DAN ESPRİLİ CEVAP

Mercedes takımına bir cevap da Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı'dan geldi. Yazıcı, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "Hey Toto! önümüzdeki sene için Russel ve Hamilton'ın yerine bizim çocukları mı düşünüyorsun" diyerek Mercedes takımına esprili bir gönderme yaptı.

Yorumlar