Meteorolojiden kritik uyarı: İstanbullular aman dikkat!

Meteoroloji'den İstanbullulara bir iyi bir de kötü haber geldi. Meteoroloji'nin açıklamasına göre, İstanbul'da etkili olan fırtına bugün öğle saatlerinden itibaren etkisini kaybediyor, yağış ise devam edecek. Kötü haber ise yağışla birlikte sıcaklıklar daha da düşecek.

Hava Durumu 23.12.2019 - 17:17 23.12.2019 - 17:17 Bülent Deniz

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün yapmış olduğu uyarı ve tahminler doğrultusunda, İstanbul'da etkili olan fırtınanın bugün öğle saatlerinden sonra İstanbul ve Marmara Bölgesi genelinde etkisini azaltması bekleniyor.

Yine yapılan açıklamaya göre, İstanbul'da dün akşam saatlerinde başlayan yağmur ve sağanak şeklindeki yağışların bu hafta sonuna kadar aralıklarla devam edeceği tahmin ediliyor.

Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığının da bugün akşam saatlerinden itibaren azalarak mevsim normalleri civarında seyredeceği öngörülüyor.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü'nden yapılan son dakika açıklamasında "Fırtınanın bugün öğle saatlerinden sonra İstanbul ve Marmara Bölgesi genelinde etkisini azaltması bekleniyor. Mevsim normalleri üzerinde seyreden hava sıcaklığının bugün akşam saatlerinden itibaren azalarak mevsim normalleri civarında seyretmesi öngörülüyor'' denildi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@