Metin Külünk'ten sosyal mesafe ölçüm cihazına tepki!

AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk, sosyal mesafe ölçüm cihazlarına sosyal medyadan tepki gösterdi ve Sağlık Bakanlığı'na çağrıda bulundu.

Dosya 21.02.2021 - 23:38 21.02.2021 - 23:38

Koronavirüs salgınıyla birikte insan hayatına giren yenilikler tartışma konusu olmaya devam ediyor. Bu yeniliklerden biri olan 'sosyal mesafe ölçüm cihazı' Türkiye'de ve tüm dünyada tartışma konusu oldu.

'HALKIN SAĞLIĞINI KORUMA ADI ALTINDA HALKIN RUH SAĞLIĞI BOZULACAK'

Türkiye'de de üretimi yapılan 'sosyal mesafe ölçüm cihazı'na AK Parti eski İstanbul Milletvekili Metin Külünk tepki gösterdi. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Külünk, ''Birileri çıkmış, “sosyal mesafe ölçüm cihazı” adıyla bir icat yapmış. Sağlık Bakanlığımız bu girişmelere müdahale etmelidir. Sözde Halk Sağlığını koruma adı altında toplumun Ruh sağlığını bozacak uygulamalardan özenle kaçınılmalıdır!'' ifadelerini kullandı.

'OKULLARDA DENEYECEKLER'

Külünk'e destek veren bir takipçisi de, ''Okullarda deneyeceklermiş tam korku filmi çocukların bunları kullandığını düşünün alarm çalınca koşarak birbirlerinden kaçacaklar tam paranoya buna artık biri dur demeli.'' ifadelerini kullandı.

Habervakti

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@