Metrobüs sapığının kimliği ortaya çıkınca suspus oldular!

Metrobüste kadın yolcuyu taciz ederken yakalanan Fatih Özdemir'in CHP'yi öven paylaşımlarının ortaya çıkması sonrası haberi yapan CHP'ye yakın bazı sol siteler, sapığın sosyal medya paylaşımlarının ifşa olmaması için şahsın yüzünü kapatıp, ismini kısalttı.

Gündem 24.04.2019 - 14:33 24.04.2019 - 14:33

İstanbul'da Beylikdüzü yönüne doğru giden metrobüste yaşanan taciz, bugün sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Yaşanan olay sonrası tacizci adamın görüntüleri, "Biz değil siz utanacaksınız." diyen ve tacize uğrayan kadın tarafından, saniye saniye kaydedildi.

CHP'Lİ ÇIKTI

Görüntülerin ardından gözaltına alınan Fatih Özdemir'in, CHP'nin etkinliklerinde çekilen fotoğrafları ortaya çıktı. Şüphelinin sosyal medya hesaplarında da CHP'yle ilgili paylaşımlar yaptığı ortaya çıktı.

CHP'YE YAKIN SİTELER SUSPUS

Türkiye'de yaşanan bazı adli vakalarda şahısların muhafazakar kimliklerini ön plana çıkartıp, müslümanları hedef haline getiren bazı sol yayın organları, bu çirkin olay sonrası şahsın profilini gizleme yoluna gitti. Bazı siteler ise olayı görmezden geldi.

ODA TV'NİN MÜSLÜMANLARI HEDEF ALAN O MANŞETLERİNDEN BİRİ...

CHP'ye yakınlıkları ile bilinen Halk Tv, Oda tv ve Cumhuriyet gibi habersiteleri sabah saatlerinde yaptıkları haberde şahsın yüzünü açık bir şekilde verip ismini okuyucularıyla paylaştı. İlerleyen saatlerse sapığın sosyal medya paylaşımları ortaya çıkınca haberlerini şahsın yüzünü kapatıp, ismini kısaltma yoluna gittiler.

ODA TV SAPIĞIN YÜZÜNÜ KAPATIP İSMİNİ KISALTTI

Halk Tv, Birgün gibi haber siteleri ise haberi tamamen görmezden geldi. Yaşanan bu çirkin olay da dahil olmak üzere Türkiye'de yaşanan her adli olayın arkasında bir siyasi parti veya bir kesim arama düşüncesi  ile hareket edenlerin gün gelince elini kolunu bağlayabileceğini görmüş olduk.

Haber 7

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@