Mostafa Mohammed transferini resmen açıkladılar!

Zamalek kulübünden yapılan açıklamada Mostafa Mohammed'in Galatasaray'ın teklifinin kabul ettiği ifade edildi.

Spor 28.01.2021 - 18:22 28.01.2021 - 18:22

Zamalek Basın Sözcüsü Issam Salem, Mostafa Mohamed'in Galatasaray'a transferinin an meselesinin olduğunu açıkladıktan sonra oyuncunun sarı kırmızılı takımın teklifine ikna olduğunu ve düşüncelerini paylaştı. 

On Time Sports'a konuşan Issam Salem'in açıklamaları şu şekilde:

"Burada hem bizim, hem de Mostafa Mohammed için belirsizlik can sıkıcıydı. Mostafa Mohammed de kendi kararını verdi. Galatasaray'ın teklifine ikna oldu. Galatasaray, Türkiye'nin en büyük takımlarından biri. Mostafa Mohammed için de bu önemli bir faktör oldu. Galatasaray'ın Türkiye Ligi seviyesinde çok büyük bir takım olması ve aynı zamanda Avrupa'da tanınan bir kulüp olması belirleyici bir sebepti." 

Galatasaray'ın Mostafa Mohamed transferinde son durum

NTV'nin son dakika haberine göre Galatasaray, Mostafa Mohamed'in transferi için Zamalek ile anlaştı. Buna göre sarı kırmızılılar, 1.5 yıllığına kiralayacağı Mohamed için 2 milyon dolar ödeyecek. Satın alma opsiyonu ise 4 milyon dolar olacak.

Zamalek Basın Sözcüsü Issam Salem konu hakkında "St. Etienne ile görüşmeler iyi gidiyordu ancak Fransız kulübü 3 yöneticimizin transferden komisyon istediğini iddia etti. Biz de bunun üzerine toplantı yaptık ve kesinlikle Muhammed'i St. Etienne'e vermeme kararı aldık." açıklamasında bulundu.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@