Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'nin MHP lideri Bahçeli ile görüşmesini eleştirdi

Demokrat Partili Cemal Enginyurt, Twitter hesabından bir mesaj paylaştı. Enginyurt, mesajında “Muharrem İnce, Sayın Bahçeli ve Cumhur İttifakına saldırdığı dönemlerde, Sayın Bahçeli ve Cumhur İttifakına sahip çıkarak İnce'ye sert sözler ettiğim için Milletvekili maaşıma haciz konulurken, İnce, MHP Genel Merkezindeydi. Yorum sizlerin” ifadelerini kullandı.

muharrem ince-3

"ÇARPITMA"

Cemal Enginyurt'un mesajı sonrası bir paylaşım da Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'den geldi.

İnce, Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Şov için iPhone kıran, sonra kırmadım demoydu diye tornistan yapan Cemal, sert sözler söylediğin için değil hakaret ettiğin için tazminat ödemeye mahkum oldun. Çarpıtma! Ben DP dahil 19 partiye tarım, gıda, pahalılık için mektup yazdım, randevu veren 7 parti ile de görüştüm” dedi.

Sarıgül Yunanistan’da Türk bayrağı açtı: Miçotakis Amerika'ya medet umma! Sarıgül Yunanistan’da Türk bayrağı açtı: Miçotakis Amerika'ya medet umma!

"TORNİSTANI SEN İYİ BİLİRSİN"

Enginyurt ise İnce'ye yanıt vererek, "Sana ve hakareti meslek edinen trollerine gerekeni söylemekten geri kalmam. Tabii ki hakaret ettiğim için ödedim tazminatı. Senin o gün söylediklerine karşılık verdim. Tornistanı sen iyi bilirsin. Adam kazandı diyen sen değilmisin. Kazanamasan Tavukçuluk yapacaktın ne oldu?" ifadelerini kullandı.