Muharrem İnce'den CHP'ye: "Vay zavallılar vay!"

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, CHP'nin Sayıştay üye seçimiyle ilgili kararını eleştirerek, "Vay, zavallı muhalefet vay” dedi.

Gündem 23.06.2021 - 18:13 23.06.2021 - 18:13 Bülent Deniz

Partisinin il başkanlığının açılışı için Ağrı’ya giden Muharrem İnce, "CHP bugün açıklama yaptı, Sayıştay'a üye seçimine katılmayacaklarmış. Vay, zavallı muhalefet vay” diyerek eski partisine eleştirilerde bulundu.

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, partisinin il başkanlığının açılışını yapmak üzere Ağrı’ya gitti. Parti binası önünde partililere seslenen İnce, partisi için destek istedi.

"VAY ZAVALLI MUHALEFET VAY"

Yaptığı konuşmasında HDP ve CHP’ye yüklenen Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, “Seçim yok, bir şey yok ama 6 ayda ikinci kez geliyorum Ağrı’ya. Parti binamızı açmaya geldim. HDP’ye oy veriyorsunuz ama bir arpa boyu kadar büyümüyorlar. Türkiye partisi olmuyorlar. Türkiye partisi olmayı istemiyorlar ki. Meclise gelip çalışmıyorlar ki. Sizin sıkıntılarınızı dile getirmiyorlar. CHP bugün açıklama yaptı, Sayıştay'a üye seçimine katılmayacaklarmış. Vay, zavallı muhalefet vay” ifadelerine yer verdi.

İl başkanlığı binasının açılışını yaptıktan sonra Cumhuriyet Caddesi’ne geçen İnce, vatandaşlar ve esnafla bir araya gelerek partisi için destek istedi.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@