Necati Şaşmaz'ın avukatı 'mehdilik' iddialarına cevap verdi

Necati Şaşmaz'ın kendini 'mehdi' ve 'seçilmiş kişi' olarak gördüğü ve çevresine de bunu söylediği iddia edilen ses kayıtlarının ardından Şaşmaz'ın avukatı açıklama yaptı.

Aktüel 07.09.2021 - 17:33 07.09.2021 - 17:35

Mehdilik iddialarıyla gündeme gelen oyuncu Necati Şaşmaz'a ait olduğu konuşulan bir ses kaydında, Şaşmaz'ın 'kendisinin seçilmiş kişi olduğunu söylediği' ileri sürüldü.

'Ben maalesef seçildim'

Haber Global'de yer alan habere göre; gazeteci İsmail Saymaz'ın yayınladığı ses kaydında, Şaşmaz'ın, kuzeni olduğu öne sürülen kişiye "Ben maalesef seçildim" dediği, kuzeninin ise "Psikolojik bir şey varsa ne olacak? Öyle zannediyorsun ama öyle değilse ne olacak? Bir psikoloğa görün" önerisinde bulunduğu belirtildi.

'Ses kaydını kabul etmiyoruz'

Ses kaydı iddialarının basında yer almasının ardından Necati Şaşmaz'ın avukatından açıklama geldi. Açıklamada, “Biz bunun daha sonradan oluşturulmuş kayıt olduğunu belirttik. Kesinlikle bu kaydı kabul etmiyoruz. Mahkemenin dosya üzerinde gizlilik kararı devam etmektedir. Gizliliği ihlal eden haberle ilgili İstanbul Sulh Ceza Hakimliği’ne müracaatta bulunduk” denildi.
 

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@