Nihat Genç: İmamoğlu'na iki tokat attık gazını aldık!

Yazar Nihat Genç, CHP’li İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yapılan ‘ikinci Atatürk’ benzetmesine sert çıktı. Genç, “İkinci Atatürk’e iki tokat attık gazını aldık” dedi.

Gündem 09.09.2020 - 17:21 09.09.2020 - 17:21

Yerel seçim öncesi ‘her şey güzel olacak’ diyerek İstanbullulara vaatlerde bulunan ve başkanlığa geldiği günden bu yana ismine yöenlik PR çalışmalarıyla gündeme gelen CHP’li İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu’na yapılan ‘ikinci Atatürk’ benzetmesine VeryansınTV yazarı Nihat Genç çok sert çıktı.

“İkinci Atatürk’e iki tokat attık gazını aldık”

Nihat Genç, İmamoğlu için  “Yaptığı ettiği hiçbir şey yok. Tek özelliği bin dairesi olması” ifadelerini kullanan Genç, “Bir reklam bir bomba; ‘ikinci Atatürk’ dediler. Biz burada kalktık iki tokat attık, gazını havasını aldık. Hadi şimdi desinler bakalım, diyemezler.” dedi.

“İmamoğlu’nu evliya yapmışlardı”

Genç, VeryansınTV’de röportajının devamında CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun evliya yapıldığını söyledi. Genç, bu duruma kendilerinin karşı çıktığını ifade etti.

İşte Nihat Genç’in söz konusu açıklamasındaki o bölüm:

“Ekrem İmamoğlu diye bir adam çıktığında ki bu adam yaptığı ettiği hiçbir şey yok. Tek özelliği bin dairesi olması.  Bir reklam bir bomba; ‘ikinci Atatürk’ dediler. Dediler mi? Biz burada kalktık iki tokat attık, gazını havasını aldık. Hadi şimdi desinler bakalım, diyemezler. Niye?

Çünkü biz burada konuşmalarımızı yaptık. Şimdi o lafı diyemiyorlar artık. Çünkü uçuyorlar saçma sapan. Evliyalara tapan insanlar gibi evliya yapmışlardı. Burada durduk karşı çıktık.”

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@