'Öcü' Serra Yılmaz'ı virüs korkusu sardı! Türklüğünden utanıyordu, şimdi de İtalyanlığından!

Türkiye'nin değerlerine ve İslam'a savaş açmış olan orta oyuncu Serra Yılmaz'ı koronavirüs korkusu sardı. Türkiye kini tavan yaptığı için habitatını değiştiren Serra Yılmaz İtalya'ya iltica etmişti. Kindarlığa oradan devam etmekte olan 'Öcü' Serra Yılmaz, virüsün Avrupa'da en çok etkilediği ülke olan İtalya'da korona virüs salgınıyla ilgili son gelişmeleri Twitter hesabından paylaşarak, “Perişanız” ifadesini kullandı. Yılmaz'ın bu mesajı daha önce Türkiye'de bir hastanede yaşadığı olayla ilgili

Gündem 05.03.2020 - 19:06 05.03.2020 - 19:06 Bülent Deniz

Çin'den dünyaya yayılan koronavirüs dünya genelinde can almaya devam ederken, virüsün Avrupa'da en çok etkilediği ülke de İtalya oldu.

İtalya'da her geçen gün korona virüs paniği artarken okullar kapatıldı ve futbol müsabakaları bile iptal edildi.

Salgın nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 100'ü aştığı İtalya'da yaşayan Türk ve Müslüman düşmanı orta oyuncu 'Öcü' Serra Yılmaz'dan ülkedeki son gelişmelerle ilgili dikkat çeken açıklamalar geldi.

İTALYA'DA PERİŞAN VAZİYETTE!

Serra Yılmaz sosyal medya hesabında konuyla ilgili bazı paylaşımlar yaparken “Valla bizim sektör battı. 03/04’e dek tiyatro sinema her şey durdu. Perişanız. Ama her şey göreceli hayatta. Sınır geçmeye uğraşan bir sığınmacı da olabilirdim.” ifadelerini kullanarak İtalya'nın içinde bulunduğu durumu itiraf etmiş oldu.

GERÇEK "ÖCÜ" İLE İTALYA'DA TANIŞTI

Daha önce Türkiye, İslam ve Müslüman Türk vatandaşları hakkında büyük tepki toplayan açıklamalar yapan Serra Yılmaz'ın içinde bulunduğu bu durum ise manidar bulundu.

Serra Yılmaz bir süre önce başörtülü vatandaşlar hakkında, "Ben bazen korkuyorum başörtülülerden. Geçen gün hastaneye gittim, içeri girdim simsiyah bir öcü geldi üstüme. Korktum, korkutucu geliyor bana..." kusmuğunu kusmuş ve mütedeyyin insanların tepkisini üzerine toplamıştı.

Ünlü orta oyuncu CNN International kanalında yayınlanan bir televizyon programında da tepki toplayan ifadeler kullanmış ve Türk olmaktan duyduğu memnuniyetsizliği dile getirmişti.

Serra Yılmaz, CNN programcısının "Türk olmak nasıl bir duygu?" sorusuna, “Evet Türküm ama bu benim suçum değil” cevabını vermişti. Yılmaz'a bu açıklamaları nedeniyle sosyal medyada hakettiği gibi tepki yağmıştı.

Türkiye ve Türk insanı ile kendisini düşman gören öcünün ta kendisi olan Serra Yılmaz'ın İtalya'da bir vürüs salgını nedeniyle "Perişan" duruma düşmesi pek çok Türk vatandaşını tarafından memnuniyetle karşılanırken "Allah tamamına erdirsin" ve "layığını buldu" şeklinde yorumlandı.

Yorumlar (2)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@