Ordu'dan Elazığ'a gönderilen mektup duygulandırdı!

Elazığ'da meydana 6.8'lik depremin ardından tüm Türkiye'den Elazığ'a ve çevre illere yardım yağdı. Yetkililer deprem ardından ölü ve yaralıların olduğu bilgisini paylaşırken, Elazığ'a Ordu'dan gönderilen bir yardım paketinden çıkan not, okuyanları duygulandırdı.

Gündem 25.01.2020 - 11:39 25.01.2020 - 11:39

Elazığ'da meydana gelen ve şiddeti 6.8 olarak ölçülen deprem, çok sayıda vatandaşımızı canından etti. Tüm Türkiye, kaybedilen canlara ağlarken depremzedelere yardım yağdı. Ordu Büyükşehir Belediye aracılığıyla Elazığ'a gönderilen bir yardım kutusundan çıkan not ise okuyanları duygulandırdı.

"UMARIM KAYBOLMAZ VE OKURSUNUZ"

Notta şu ifadeler yer aldı:

"Elazığ'daki depreme çok üzüldük. Bizleri sarsıntısı bile çok korkuttu siz ise yıkımı yaşamışsınız. Canınız yanarsa canımız yanar. Keşke orada olup size kendi ellerimizle yardım edebilsek. O zaman belki içimiz daha rahat ederdi. Ama havalar soğuk diye hem battaniye koyduk hem de kardeşliğimizle içiniz ısınsın diye size bunu yazmak istedim. Umarım kaybolmaz ve okursunuz. Bizi yanınızda hissedin. Allah sizi çok korusun. Ordu'dan sizler için dua ediyoruz."

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@