AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Mustafa Ceceli ile yaptıkları bir telefon görüşmesini aktardı. Özhaseki, Ceceli'nin, "Hiç tanımadığım milletten Müslümanlar Kabe'de Recep Tayyip Erdoğan'a dua ediyor." dediğini söyledi.

AK Parti önceki dönem belediye başkanları toplantısında konuşan Mehmet Özhaseki, Mustafa Ceceli'nin Kabe'den kendisini aradığını söyledi.

Ceceli'nin Kabe'deki Müslümanların Recep Tayyip Erdoğan için dua ettiğini anlattığını aktaran Özhaseki, şu ifadeleri kullandı:

AKP'den Kılıçdaroğlu'na S-400 yanıtı: Pusulasız bir gemi gibi savrulmaya devam ediyor! AKP'den Kılıçdaroğlu'na S-400 yanıtı: Pusulasız bir gemi gibi savrulmaya devam ediyor!

Beni bir müddet önce Kabe'den Mustafa Ceceli aradı. Dedi ki "Mehmet Abi ben Hac'dayım ama tavaf edemiyorum." Mustafa hayırdır? dedim, hayranların Kabe'yi mi bastı, niye tavaf edemiyorsun? "Hayır abi değil. Önümde bir Türk Bayrağı var, bütün Hüccac; esmer, Uzak Doğu'dan gelmiş sarı benizliler, küçük boylular önce geliyorlar Kabe'de beni durduruyorlar, bayrağı öpüyorlar sonra da elimden tutup Kabe'ye çeviriyorlar beni, elimi açtırıyorlar. Recep Tayyip Erdogan diye duaya başlıyorlar" dedi.