Pınar Gültekin'in katili CHP yandaşı çıktı! Demek ki neymiş?

Pınar Gültekin'i vahşice katleden Cemal Metin Avcı'nın, evli ve bir çocuk babası olduğu ortaya çıktı. Katilin sosyal medya paylaşımları ise siyasi ağırlıklı. Bilindiği üzere; Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili yapılan haberlerde Ümit Can Uygun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli'nin fotoğrafının önünde çekilen görüntüleri servis edilerek hükümet hedef alınmıştı. Şimdi ise büyük bir sessizlik var.

Gündem 21.07.2020 - 16:23 21.07.2020 - 16:23

Ensonhaber'de yer alan habere göre, 5 gündür her yerde aranan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in, cansız bedeni bulundu. Soruşturmayı derinleştiren Muğla polisi, Pınar Gültekin'in Cemal Metin Avcı tarafından öldürüldüğünü belirledi.

CESEDİ VARİLE KOYUP GÖMDÜ

Katil, Pınar Gültekin'i öldürdükten sonra cansız bedenini varile koyduğunu ardından da varili ormana gömdüğünü itiraf etti.

Korkunç cinayet Türkiye'nin gündemine otururken katille ilgili ayrıntılar da ortaya çıkmaya başladı.

KATİL EVLİ VE ÇOCUĞU VAR

Evli ve bir çocuk babası olan Cemal Metin Avcı'nın, Pınar Gültekin'in eski sevgilisi olduğu ve barışma teklinin reddedilmesi üzerine cinayeti işlediği öğrenildi.

BAR İŞLETİYORDU

Muğla'da bar işletmeciliği yapan katilin, sosyal medya paylaşımları da incelendi.

SİYASİ PAYLAŞIMLAR

Katilin genelde siyasi paylaşımlar yaptığı görüldü.

MUHALİF MEDYANIN İKİ YÜZLÜLÜĞÜ

Pınar Gültekin'in katilinin sosyal medya paylaşımları, kullanıcıları ikiye böldü.

Muhalif medyanın iki yüzlülüğünden şikayet eden kullanıcılar, daha önce adı kadın cinayetine Ümit Can Uygun'un haberlerinde kullanılan fotoğrafları hatırlattı.

Bilindiği üzere; Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili yapılan haberlerde Ümit Can Uygun'un Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Bahçeli'nin fotoğrafının önünde çekilen görüntüleri servis ediliyordu.

Muhalif medya, kadın cinayetini AK Parti ve MHP ile ilişkilendirerek kirli bir algı çalışmasına imza atıyordu.

Detaylı sosyal medya taraması yapan muhalif medyanın, Pınar Gültekin'in katilinin profilindeki siyasi paylaşımları görmezden geliyor olması, iki yüzlülüğü de ortaya koymuş oldu.

Yorumlar (1)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@