banner5

banner29

AK Parti'yi bölmesi beklenen Gül CHP'yi böldü

CHP'li Özgür Özel'den Abdullah Gül açıklaması geldi. Özel açıklamasında "Yeter... Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. CHP'nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da." dedi.

Siyaset 25.04.2018, 14:28 25.04.2018, 14:28
AK Parti'yi bölmesi beklenen Gül CHP'yi böldü
Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Özgür Özel sosyal medya hesabı üzerinden Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanlığı adaylığı ile ilgili açıklama yaptı.

"CANIMIZA TAK ETTİ"

Özel, "YETER... Bu kadar spekülasyon canımıza tak etti. Bütün amaç bizim içimizde bir tartışma yaratıp moralimizi düşürmek CHP'nin gündeminde Abdullah Gül diye bir isim olmadı, şimdi de yok, olmayacak da." ifadelerini kullandı.

İşte o açıklama...


FARKLI İSİMLERDEN DE AÇIKLAMALAR GELMİŞTİ

Habertürk'te yer alan habere göre CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce de Abdullah Gül'ün aday olacağı iddiaları üzerine sosyal medyadan, "Abdullah Gül bizim Tayyip Erdoğan'dan kurtulma tercihimiz, seçeneğimiz olamaz, olmamalıdır." şeklide bir paylaşım yapmıştı.

Parti Sözcüsü Tezcan ise, "İttifak görüşmeleri sürerken isimlerin kamuoyu önünde tartışılmasını doğru bulmuyoruz" diyerek İnce'ye mesaj göndermişti.

SAAT 14'TE GÖRÜŞME GERÇEKLEŞECEK

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün çatı aday olacağı konuşuluyordu. Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu ile Gül arasında saat 14.00'da bir görüşme gerçekleşecek.

Öte yandan CHP lideri Kılıçdaroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i ziyaret edecek.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?