Başbakan Yıldırım: Dünyada 10 büyük projenin 6 tanesini Türkiye yaptı

Başbakan Yıldırım son 10 yılda dünyada yapılan 10 büyük projenin altı tanesinin Türkiye'de gerçekleştirildiğini söyledi. Yıldırım, "AK Parti'nin yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır" ifadesini kullandı.

Başbakan Yıldırım: Dünyada 10 büyük projenin 6 tanesini Türkiye yaptı
Başbakan Binali Yıldırım, İstanbul'un Bağcılar ilçesinde miting düzenledi. Bağcılar'da konuşan Yıldırım toplanan kalabalığa, "En büyük desteği sizden gördük, Allah sizden razı olsun" dedi.

Başbakan Yıldırım'ın konuşmasından satır başları; Bu çaba, bu çalışma nedir, niçin yapıyoruz. Seçim üzeri adaylar çıktı meydana aman yarabbim ne vaatler, ne vaatler. Öyle vaatler veriyorlar ki şaşıyoruz. Bunları verenlerin geçmişine bakalım, bakıyoruz tek bir eserleri yok. Ancak AK Parti'nin yaptığı işlere taş koymuşlardır. Onlara rağmen AK Parti bu işleri yaptı. AK Parti'nin yaptıkları, yapacaklarının teminatıdır.

Vatandaş söylenen söze bakar, ondan sonra da kimin söylediğine bakar. Ona göre de kararını verir. 15 yıl boyunca dağ gibi hizmetleri kazandıran AK Parti'dir.

Dünyada son 10 yılda 10 tane büyük proje yapıldı. Bu 10 projenin altı tanesini Türkiye yaptı. Bu projeleri yapan ekiptir AK Parti, bir de yıkım ekibi var.

Fazla söze görek yok, Bağcılar çoktan kararını vermiş. İstanbul'da da rekor Bağcılar'da diyor. Bu yıkım ekibinin söylediklerinde bir tane ortak nokta var: Biz iktidar olursak, daha doğrusu amacımız iktidar olmak değil, Recep Tayyip Erdoğan'ı indirmek.Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2018, 14:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5