banner5

banner29

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kampanya başladı, manifestomuzu açıklayacağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kampanya başladı. Fakat biz tabii şimdi manifestomuzu açıklayacağız. Şu anda bununla ilgili olarak ekibim çalışıyor." dedi.

Siyaset 20.04.2018, 15:59 20.04.2018, 15:59
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kampanya başladı, manifestomuzu açıklayacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazını Eyüp Sultan Camisinde kıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, cuma namazının ardından yaptığı açıklamada, "Yüksek Seçim Kurulu'nun takvimi açıklamasıyla birlikte de biz şu anda hazırladığımız takvimi şöyle bir masaya yatıracağız. Ondan sonra kendi yol haritamızı inşallah uygulamaya koyacağız." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar:

"Seçim manifestomuzu İstanbul kongresine yetiştirmeye çalışacağız"

Kampanya başladı. Fakat biz tabii şimdi manifestomuzu açıklayacağız. Şu anda bununla ilgili olarak ekibim çalışıyor ve ekibimle beraber de değerlendirmelerimizi yapacağız. Bizim inşallah normalde seçim beyannamesi diye ifade edilen ama biz onu bir manifesto olarak kabul ediyoruz, büyük ihtimalle İstanbul Kongresi'ne yetiştirmeye çalışacağız.

YSK’nın takvimini açıklamasıyla beraber şuanda hazırladığımız takvimi masaya yatıracağız ve uygulamaya koyacağız. Temayül yoklamasını yine yapmayı düşünüyoruz. Milletvekillerinin tespiti ile ilgili çalışmayı yürüteceğiz. Yoğun bir çalışmaya şuanda zaten tüm iller başladı.

"Cuma günü AK Parti olarak erken seçim yol haritamızı yetiştirmeye çalışacağız"

MHP ile ittifakımız bundan sonraki parlamento sürecinde de devam edecek. Cuma günü AK Parti olarak erken seçim yol haritamızı açıklayacağım.

"Futbol teröründen de öte bir şey"

Şenol hocaya yapılanı affetmek mümkün değil. Şenol Hocayı da aradım. Aynı şekilde Fikret başkanı, Aziz başkanı da aradım. Tribünlerdeki bu terörü birileri organize etti. Bu kendiliğinden olan bir şey değil. Bu futbol teröründen de öte bir şey. Burada ayrıca biraz açık konuşmam lazım, kumpas da var.

TRT HABER
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?
Whatsapp Sözleşmesi'ni kabul ettiniz mi?