Denize Dökeceğiz İnşaAllah!

16 Nisan'da; yalancı tarihi, sahte haçlı oyunlarını ve tüm Bizans yalan ve entrikalarını "Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Denize Dökeceğiz İnşaAllah!

Bismillâhirrahmânirrahîm


Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza (c.c.) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, ehli beytine, ashabına, ana ve babamıza ve tüm Mü’min kardeşlerimize salât ve selâm olsun.


Denize Dökeceğiz İnşaAllah!


Sevgiye, barışa, birliğe, kardeşliğe, istikrara, istiklale ve istikbale "hayır" kampanyasının amigolarından Hans'ların ve içimizdeki hastalanmış Hüsnü'lerin düşman gördükleri "Evet" gönüllüsü din ve vatan sevdalılarını denize dökeceklermiş!

Yunanlıları ve diğer işgal kuvvetleri emperyalist haçlı devletlerini denize döken milli kahramanları denize dökmek zaten Sebatayist dönmelerin ve sözcüsü CHP'nin geçmişten beri şiarıdır!

1925 yılında Terakkiperver Cumhuriyet Fırkası'nı kapattırarak 16 milletvekilini asmaları bu kinin ve intikamın gereğidir!

Yunan'ı denize döken ordumuzun Batı Cephesi Komutanı ve kapatılan partinin kurucularından Org. Ali Fuat Cebesoy'u idama mahkum etmeleri de bu kinin ve intikamın gereğidir!

Ordumuz toparlanmadan önce Ege'de Yunan işgaline karşı savaşan Çerkez Ethem'i tasfiye etmelerinin sebeplerinden biri de bu intikam ve kindir!

Doğu Cephesi Komutanı iken Ermeni ayaklanmalarını kahramanca bastırtan ve Erzurum, Sivas ve Amasya kongrelerinde “Ya İstiklal ya Ölüm!” kararlarını çıkartan Org. Kazım Karabekir Paşa'yı tasfiye etmelerinin sebebi de bu kin ve intikamıdır.

1915 yılında Irak'ta Kut’ul Amare Savaşı’nda İngilizleri mağlup eden ordumuzun, Sakarya ve Dumlupınar Meydan muharebelerinin de komutanı 1. Ordu Komutanı Sakallı Org. Nureddin Paşa'yı da tasfiyeleri bu haçlı taraftarlarının kini ve intikamıdır.

Her iyiliğe, her güzele, her kalkınmaya ve her hayra ''hayır'' diyen CHP'nin devletimizin, milletimizin ve İslam medeniyetinin düşmanı olduğunu, ona hala oy veren kardeşlerimize anlatmalıyız!

CHP'nin, Tel Aviv ve Vatikan adına yaptığı asırlık zulüm ve ihanetlerini filmleştirerek genç nesillere göstermeliyiz!

CHP'li Adalet Bakanı Mahmut Esad Bozkurt'un 1925 yıllarda meclisimize: "Anayasamıza Hristiyanlık din olarak yazılmalı." teklifi verdiğini, hayır kampanyasına aldanan kardeşlerimize duyurmalıyız!

Denize döktüğümüz işgal kuvvetlerinin Lozan'daki emriyle anayasamız Kur’an-ı Kerim'imizi, harflerimizi, hukukumuzu, örfümüzü, Ayasofya’mızı, namazımızı, örtümüzü ve cumamızı yasaklayarak İslam medeniyetimizi devrimlerle denize döktürten CHP'nin ihanetlerini artık tarih kitaplarında okutmalıyız!

Yeter artık!

16 Nisan'da; yalancı tarihi, sahte haçlı oyunlarını ve tüm Bizans yalan ve entrikalarını "Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

Türkiye’mizin hızını kesmek, maddi ve manevi kalkınmasını önlemek için ülkemizin ayaklarına takılan Masonik yargı ve bürokrasi prangaları"Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

CHP ve işbirlikçisi HDP'nin planlı bir şekilde ırkçılık, mezhepçilik zehirleriyle oluşturdukları kin, nefret, düşmanlık tohumlarını ebediyen yeşermemek üzere "Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

Türkiye’mizin kalkınmasına ayak bağı çifte başlılığı, çirkin koalisyon pazarlıklarını Başkanlık Sistemi’ne "Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Evet!

Ayağı öpülesi ana ve babalarımızı ağlatan silahlı, esrarlı, kumarlı, zinalı, faizli vs. terörün her çeşidini "Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Ve şahısları değil; vücutlarımıza girmiş şirk, inkar ve nankörlük mikroplarını ve kapitalizm, sosyalizm, komünizm, laisizm vs. şeytani “izm” zehirlerini "Evet" oyumuzla denize dökeceğiz İnşallah!

Ve Evet!

Acımadan vicdansızca kimyasal bombalarla katledilen bebeklerin ve tüm mazlum coğrafyanın katilleri işgalci emperyalistleri başta İsrail olmak üzere Haçlı Beşli Çete Devletlerini "Evet" oyumuzla oluşturacağımız Cihan Devleti Süper Güç Türkiye’mizle ve uyanan İslam alemiyle birlikte denize dökeceğiz İnşallah!

Allah(c.c.) hepimize "Evet" oylarının ne kadar önemli bir silah olduğunu anlama feraseti, basireti ve birliği ihsan buyursun!

Ve batılların her çeşidini oylarımızla denize döktürsün!

Şevki Yılmaz

***


Salı akşamı saat 20:45’te, Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının canlı yayınında buluşmak üzere; Allah’a (c.c.) emanet olunuz.

Tatil olması dileğiyle Cuma Bayramı’mız mübarek olsun!
Selam ve duayla

facebook.com/sevkiyilmaztr
facebook.com/sevkiyilmaz1955
twitter.com/sevkiyilmaz
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 00:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER