Erdoğan: Bizim siyasetimiz daima hizmet siyaseti olmuştur.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Manisa mitinginde halka hitap ediyor.

Erdoğan: Bizim siyasetimiz daima hizmet siyaseti olmuştur.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkan başlıklar:

-Bizim siyasetimiz daima hizmet siyaseti olmuştur. Biz milletimize efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik.

-100 milyon liralık bir maliyetle şehrimize kazandırdığımız 12 bin kişilik Akhisar stadımızın bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum.

-Toplamda 3 stat projemizden 17’sini tamamladık. AK Parti yatırım, hizmet, eser demektir.

-Anamuhaletin Cumhurbaşkanı adayı yatırım matırım anlamam diyor, doğru anlamaz. Yerli otomobil için ne diyor? ‘Sayın Erdoğan geriden geliyor’ diyor, şu hale bak ya. 20 yıl geriden geldiğimi söylüyor, vah zavallı vah! Sadece otomotiv ihracatından 30 milyar dolar kazandık.

-Bay Kemal da bir garip. Ne diyordu bu İnce? 'Bir seçime girdin kaybettin, ikiye girdin kaybettin... Kaybettin, kaybettin' Ve şimdi cumhurbaşkanı adayı olunca tanıtımında Bay Kemal ne diyor? 'Muharrem gel gel' diyor.

-AK Parti’yi kurarken Pensilvanya’ya gittim mi gitmedim mi? Benim gittiğimi söylüyorlar. Şimdi İnce, sana buradan bir nasihatte bulunacağım. Sen siyasette daha çıraksın. Siyaset dürüstlük ister. Sen yalanla başladın. Senin genel başkanın yalancı. Sen de hemen kaptın ondan bir şeyler. Bizim Pensilvanya’dan izin almaya ihtiyacımız olmadı. Böyle bir şey söz konusu değildir. İnce, benim icazet almak için Pensilvanya’ya gittiğimi İspat edemezsen namertsin. Biz sadece halktan aldığımız izinle yola çıktık. İnce açıkla bakalım ben kiminle gittim Pensilvanya’ya? Açıklamazsan namertsin.

-İstanbul-İzmir Otoyolu aynı zamanda Manisa'nın projesi değil mi? Ey Bay Kemal, senin havsalan böyle bir şeyi alır mı? Sen hayal bile edemezsin. Biz yaparız, siz hayal bile edemezsiniz. Bizim icraatlarımızın ulaştığı yere sizin hayallerimiz bile ulaşamaz.

-Hızlı tren hizmetinden Manisa’da istifade edecek.

-Hükümetlerimiz döneminde Manisa’ya 14 baraj 10 gölet yaptık.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2018, 17:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5