banner30

banner29

HaberVakti.com farkıyla...

Siyaset 06.10.2018, 17:12 06.10.2018, 17:12
HaberVakti.com farkıyla...
HABERVAKTİ-ÖZEL HABER

Habervakti.com Genel Koordinatörü Bülent Deniz'in hazırlayıp sunduğu, yakın siyasi tarihin en tartışmalı isimlerinden ve etkin figürlerinden Şevki Yılmaz'ın gündemi yorumladığı Akit tv ekranlarının en çok izlenen programı MİLLİ DİRİLİŞ yine ses getirdi.

Son günlerin sıcak gündem maddesi olan MC Kinsey Danışmanlık Şirketinden Türkiye'nin hizmet alacağı bilgisi haftanın en çok konuşulan gündem maddesiydi.
Önce Dilipak yine Akit tv'de bu gelişmeyi eleştirmiş, ardından Bakan Albayrak ”yapılan bu yorumlar cehaletten değil ise ihanettendir” diyerek tartışmayı farklı bir boyuta taşımıştı!
Salı akşamı Akit tv'de ki canlı yayın programda konuşan Yılmaz ise, sürecin bilgi kirliliği ile yanlış yönetildiği ve kamuoyuna net bilgi verilmemesinin yanlış olduğunu belirterek, ''kaygı duyulması normaldir, bizim de endişelerimiz var ancak Reis, Türkiye'nin aleyhine bir uygulamaya asla izin vermez'' dedikten sonra bu tartışmaların belkide anlaşmayı iptale götüreceğini belirtmişti.
Canlı yayın esnasında ''anlaşma iptal edilecek'' diyerek önemli bir öngörüde bulunan Şevki Yılmaz'ın tartışmaya getirdiği bu yorum gözlerden kaçsa da HaberVakti.com bu detayı atlamadı!

İşte ŞEVKİ YILMAZ'ın canlı yayın Milli Diriliş Programında ''MC KİNSEY ANLAŞMASI BELKİ DE İPTAL EDİLECEK!'' dediği ilgili bölüm:

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ:

[video width="426" height="240" mp4="http://www.habervakti.com/images/haberler/2018/10/HaberVakti.com-farkıyla...-SD-360p.mp4"][/video]
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Türkiye erken seçime gitmeli mi?
Türkiye erken seçime gitmeli mi?