banner29

'İslam'ın Savaş Stratejisi Batı'nın Barış Stratejisinden Daha Merhametlidir'

Rize Eski Milletveili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz AKİT TV'de her Salı akşamı 20.45'te yayınlanan Milli Diriliş programına konuk oldu.

Siyaset 04.04.2017, 23:20 04.04.2017, 23:20
'İslam'ın Savaş Stratejisi Batı'nın Barış Stratejisinden Daha Merhametlidir'
Rize Eski Milletveili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz AKİT TV'de her Salı akşamı 20.45'te yayınlanan Milli Diriliş programına konuk oldu. Programda gündeme dair önemli açıklamalar yapan Yılmaz, CHP'nin gerçek yüzünü anlattı.

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un 'Evet diyenleri İzmir'den denize dökeceğiz' tehditi hakkında  konuşan Şevki Yılmaz, "Meclis zabıtları incelensin, CHP her zaman manda himayesinde yana olmuştur.." dedi.

Öngörüleriyle tarihten bugüne ışık tutan Yılmaz, 16 Nisan'da Türkiye'de yeni bir sayfa açılacağını, seçim akşamı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'anne şefkatiyle" tarihi bir balkon konuşması yapacağını söyledi.

Güneydoğu'da Siirt, Bitlis ve Urfa'da konferanslar veren Yılmaz, "Doğu ve Güneydoğu halkı artık bayram ediyor. Onları ilk defa böyle gördüm. Güçlü bir Evet çıkacak" dedi.

AK Parti'de siyaset konusu en çok merak edilen sorulardan biriydi. Şevki Yılmaz "Siyaseti boşamam, koltuğu boşarım. Peygamberlerin tamamı siyasi mücadele yapmışlardır. Benim il il konferanslarım partiyle ilişkili değil, bir tebliğ hareketidir. Ömür boyu bu mücadeleye devam edeceğiz. Tebliğde en önemli nokta kendine değil Allah'a çağırmaktır. En iyi şeyh, insanları Allah'a çağırandır.." dedi. İdlib şehrinde şehid olan yüzlerce kişi hakkında konuşarak "İslam'ın savaş stratejisi Batı'nın barış stratejisinden daha merhametlidir" açıklamasında bulundu.

Haftalık Cuma yazılarında bu hafta "Dikkat! Darbe Planı" başlıklı yazısında referandum tarihinin önemini anlattı.

İşte o önemli yazı:

Bismillâhirrahmânirrahîm

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’ımıza (c.c.) hamd, Başöğretmenimiz, Önderimiz, Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a) Efendimize, tüm Peygamberlerimize, izinden gidenlere, ehli beytine, ashabına, ana ve babamıza ve tüm Mü’min kardeşlerimize salât ve selâm olsun.

Dikkat! Yeni Darbe Planı!

15 Temmuz İstiklal ve İstikrar Savaşı’nda Hakk’ın planı ve halkın tokadıyla mağlup olan şer güçler pes etmediler!

Dün, birbirini tasfiye savaşları yapan Fetonyahucularla Ulusalcı’uşaklar’’ yeniden birleştiler!
Aralarına da; gözlerini hırs ve haset bürümüş gafilleri de alarak yeni bir darbe hazırlığındalar!

Siyasi akıl hocaları CHP-HDP ile, taşeronları PKK, PYD, YPG, DEAŞ vs. terörist gruplarla NATO-HAÇLI kuvvetlerinin Anadolu temsilciliğini oluşturdular!

Darbenin tarihi belli!:

16 Nisan 2017 Pazar günü!

Bu sefer tankla tüfekle füzelerle saldırma yerine, “Hayır” oylarıyla sandıkta darbe planı için yalan ve iftira bombardımanına başladılar!

Hem de Sevgili Peygamberimizin “Benim Ümmetim her günahı işleyebilir!  Ama asla yalan söyleyemez ve aldatan benden değildir” talimatlarına rağmen! Aldırmadan, hayâsız ve şerefsizce halkımızı yanıltmaya ve aldatmaya devam ediyorlar!

Hedef; asırlık silahlı darbelerle yıkamadıkları milletin iktidarını sandık darbesiyle milletimizin eliyle yıktırmak!

Daha evvel Anadolu’muzda kurulan bin yıllık barış köprüsünün kilit taşı Osmanlı’yı savaşlarda yıkamayan SİYONİST-HAÇLI İTTİFAKI Ankara meclisimizde CHP’nin oylarıyla yıktırdılar!

Cihan devletimiz Osmanlı çınar ağacının içindeki bu ağaç kurtları Sebatayist dönmeler genç Türkiye’mizi de kemiren aynı kenelerdi.

‘’Hayır’’ kampanyasıyla halkımızı aldatmak için hummalı bir şekilde çalışıyorlar!
Yeni kazanılan maddi ve manevi haklarımızı gasp etmek için “Hayır” silahını kullanıyorlar!
Halkımıza, bindiği güçlü Türkiye dalını kestirmek istiyorlar!

Aziz milletimiz, 15 Temmuz’daki silahlı eşkiya kuvvetlerin silahlı darbesini engin feraset ve basiretiyle nasıl püskürttüyse, 16 Nisan 2017 günü de “EVET” oylarıyla da yalancı müfteri piyon kuvvetlerin SANDIK DARBESİ’ni de başlarına geçirecektir İnşallah!

Bu tüm Siyonist ve Haçlı dünyasının hayır kampanyalarıyla desteklediği şeytani sandık darbesini “Evet” oylarıyla önlemek için gece ve gündüz çok çalışmalıyız!

Kâbe’mizi, Medine’mizi, Kudüs’ümüzü ve Türkiye’mizi de yutarak yıkmayı hedefleyen İsrail ve Vatikan’ın müşterek kurmayı hedefledikleri “Yeni Dünya Dümeni” oyununu oylarımızla bozmak için seferber olmalıyız!
Bunun için elzem olan, Türkiye önderliğindeki Hak ve Adaletin hakim olacağı “Yeni Dünya Düzeni“ni “EVET” oylarımızla kurmalıyız!

Yazının tamamını okumak için TIKLAYINIZ..

HABER VAKTİ

 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?