Kılıçdaroğlu, 'Pes Artık' dedirtti!!!

CHP'nin, Erdoğan karşısında tek siyasi galibiyeti olmayan, nagalip lideri, müzmin mağlup Kılıçdaroğlu gündemi saptırmak ve parti içi muhalefete karşı zaman kazanmak için yine en iyi bildiği şeyi yapmaya devam ediyor! ''Hakaret''! İşte KK'nın son hamlesi!

Kılıçdaroğlu, 'Pes Artık' dedirtti!!!

Son seçimlerin kaybedeni Kılıçdaroğlu, Muharrem İnce'nin muhalefetini engellemek ve gündemi saptırmak için bir tweet yayınladı! Sosyal medya kullanıcılarının ''Kılıçdaroğlu ahlakına uygun hareket ediyor'' diyerek eleştirdikleri tweet tepki çekti!
Erdoğan'a yönelik hakaretvari karikatürlerin yer aldığı bir kolaj karikatürü twitter sayfasından yayınlayan Kılıdaroğlu bu hareketiyle ''pes artık''dedirtti!
İşte Kılıçdaroğlu'nun yayınladığı karikatür!SOSYAL MEDYA KULANICILARINDAN KılıçdaroğlU'NA YANIT GECİKMEDİ:
Cihan
‏@BayrakVatanEzan
2 dk.2 dakika önce
@kilicdarogluk adlı kullanıcıya yanıt olarak
Sen utanmaz,arlanmaz bir varlıksın. Böyle geldin böyle gideceksin.Çapın yok bir kere. Sayın Erdoğan'ın kesip attığı tırnak bile olamazsın,zavallısın. Etrafındaki üç beş( Sayın İnce'nin teşhisiyle)şizofrenin seni kandırmasıyla baktın koltuk da gidecek çamurdun balçık oldun hadsiz!

Türkiye
@mkobsl
11 dk.11 dakika önce
@kilicdarogluk adlı kullanıcıya yanıt olarak
Atatürkün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti ve onun Cumhurbaşkanına hakaret ediyorsun. O makamın ilk sahibi Atatürktü bu makam Türk milletini temsil ediyor. Sen bunu yapmakla Türk milletine hakaret ediyorsun...Lokman
‏@Lokman_Baybars
13 dk.13 dakika önce
@kilicdarogluk adlı kullanıcıya yanıt olarak
CHPli Şizofrenler âleminin müsebbibi! Bu düşük Zekâ siyasetinin temsilcisi! Bu paylaşımdan hayvani bir keyif alacak CHP seçmen kitlesi! HDP nasıl kürtlerin temsilcisi değilse bu adam(!) ve partisi de Atatürkçülerin temsilcisi değildir! Olamaz!

Sema Yılmaz
‏@SemaCYLNYLMZ
10 dk.10 dakika önce
@kilicdarogluk adlı kullanıcıya yanıt olarak
Mizah ? Eleştiri ? Düpedüz hakaret içeren şu kareleri kime yapılırsa yapılsın suçtur !! Özgürlük birine zarar verene kadar özgürlüktür ben buranda eleştiri ve mizah göremiyorum!!
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2018, 16:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5