Şevki Yılmaz'dan Melih Gökçek Açıklaması

Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, istifa haberleriyle gündeme gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında sosyal medya hesabından mesaj yayımladı.

Şevki Yılmaz'dan Melih Gökçek Açıklaması
Rize Eski Milletvekili Şevki Yılmaz, istifa haberleriyle gündeme gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında sosyal medya hesabından mesaj yayımladı:

"İbrahim Melih Gökçek Kardeşimizle ilgili kamuoyuna duyurumuzdur!

Malum Fasık Medya da Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek kardeşimiz istifa ettirilecek haberi Bizi ve Sağduyu sahibi dava kardeşlerimizi derinden üzmüştür!
Gerek Gezi Parkı Yeniçeri isyanında gerek 25 Aralık hukuk darbe girişiminde ve gerekse 15 Temmuz Silahlı Eşkiyanın Ülkemizi işgal hareketinde de Cumhurbaşkanımızın ve İktidarımızın yanında duran ilk şahsiyetin Melih Gökçek kardeşimizin olduğuna şahidiz!
Cumhurbaşkanımızın 15 Temmuz darbe girişimine karşı yiğit açıklamasından önce darbeye direnen ilk Büyükşehir Belediye başkanımızın Melih Gökçek kardeşimizin olduğuna da şahidiz!
Cumhurbaşkanımız Receb Tayyib Erdoğan kardeşimizi yanlızlaştırıcı,İktidarımızı yıpratıcı ve etrafımızdaki acı gün doslarımızı küstürtücü ulusalcıların bu tuzağını Cumhurbaşkanımız engin feraseti, hikmet, basıret ve sabır ilacıyla bozacağınıza eminim.Şimdi birlik dirlik zamanı dostlara dost katma zamanı!
Selam saygı ve duayla
Kardeşiniz
Şevki YılmazHABER VAKTİ

Güncelleme Tarihi: 03 Ekim 2017, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5