Şevki Yılmaz: Ramazan Ayı Eğlence Ayı Değildir!

Rize Eski Milletvekili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz Twitter hesabından yaptığı açıklamada: "Ramazan Ayı Eğlence ayı değildir! Hele hele İslam’ın ilkeleriyle dalga geçme ayı hiç değildir!" dedi.

Şevki Yılmaz: Ramazan Ayı Eğlence Ayı Değildir!
Rize Eski Milletvekili, İlahiyatçı-Yazar Şevki Yılmaz Twitter hesabından Ramazan ayı ile ilgili açıklamalarda bulundu.Haber Vakti'nde yayımlanan Cuma yazısında Belediyelere ve medya kuruluşlarına da seslenen Yılmaz, "Başımıza daha büyük felaket ve belalar getirmeden haddimizi bilelim ve tövbe edip Rabbımıza dönelim!" uyarısında bulundu.

İşte Şevki Yılmaz'ın son yazısından önemli ifadeler:

"Şeytanların zincirlendiği bu Mübarek ayda, malum iri medya kuruluşları ve bazı Belediyeler, şeytanları aratmayacak “Ramazanla eğlence!” kepaze programlarını şimdiden duyurmaya başladıklarını görüyoruz.

Her nedense tam yüz yıldır, Ramazan gelince bu ayda İndirilen Kur’an-ı Kerim’in inadına yasakladığı tombala vs. gibi kumar oyunları artırılıyor!

Ve sazlı cazlı kadın erkek karışık eğlenceler daha da çoğaltılıyor!

Rahmet ayı Ramazan-ı Şerifimiz, Allah’a isyanın artırıldığı, emir ve yasaklarıyla dalga geçildiği bir Cahiliye festivaline dönüştürülüyor!

Ey Müminler!

Ey Müslümanlar!

Ey Belediye Başkanları!

Ey Medya kuruluşları!

Başımıza daha büyük felaket ve belalar getirmeden haddimizi bilelim ve tövbe edip Rabbımıza dönelim!

Ramazan Ayı Eğlence ayı değildir!

Hele hele İslam’ın ilkeleriyle dalga geçme ayı hiç değildir!"

Yazının tümünü okumak için tıklayınız..
Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2017, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5