banner30

banner29

Taban tavanı uyardı! Milletvekillerini ve teşkilatı göreve çağırdı...

Sosyal medyada bir vatandaş, AK Partili vekilleri, belediye başkanlarını ve tüm teşkilatları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı yalnız bıraktığını vurgulayarak çok sert açıklamalarda bulundu.

Politika 10.05.2020, 12:32 10.05.2020, 12:59
Taban tavanı uyardı! Milletvekillerini ve teşkilatı göreve çağırdı...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a destek verdiğini belirten bir sosyal medyada kullanıcısı, AK Partili milletvekilleri, belediye başkanları ve teşkilatların Erdoğan'ın davasına sahip çıkmadığını vurguladı.

NE İŞE YARARSINIZ?

Yayınladığı videoda açıklamalarda, ''Dünya kadar mücadele veriyorsun, yollar, barajlar vs.. yapıyorsun. Senin koskoca tesisin, dünya standartlarındaki tesisin 5 dakika konuşmuyor. Herif gidiyor bir kurdela patlatıyor. 10 gün konuşuluyor. Sen orada pısırık pısırık oturuyorsun. Sadece milletvekili maaşı alıyorsun. O kadar yerli silah üretiliyor, orduya dahil ediliyor. Bunu ballandıra ballandıra anlatamazsan gözüme sokamazsan ne işe yararsınız? Bu dava kimin davası?'' ifadelerini kullandı.

YAPTIĞINIZ İCRAATI BARİ ANLATIN

Çalışan başkanları ve vekilleri tenzih ediyorum diyen vatandaş, ''Böyle olmaz, koskoca şehir hastanesi yapıyorsun. Yolu kadar hastane konuşulmuyor. Bugün bakıyorum CHP'lilere her yerde, sen neredesin kardeşim. O davayı kaldıramıyorsanız, bırakın gidin. O makamları hak edeceksiniz. Beni uyanık tutacaksınız. Yaptığınız o kadar iyi şey var. Bir tank fabrikasının satılmadığını Erdoğan çıkıp anlatıyor. Siz ne işe yarıyorsunuz? Bunları Erdoğan mı anlatacak Bahçeli mi anlatacak? Yaptığınız hizmeti anlatın bari. İmamoğlu'nun limonları kadar konuşulmuyorsunuz. Sanal alemde hiçsiniz.'' ifadelerini kullandı. 

HaberVakti

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?
Yeni bakanlar kurulu kurulmalı mı?