Prof. Dr. Serhat Fındık'tan çağrı: Başıma bir şey gelirse itibar etmeyin

Göğüs Hastalıkları uzmanı Prof. Dr. Serhat Fındık yaptığı bir paylaşımda, 'başıma bir şey gelirse kaza, intihar ve kalp krizi gibi sakın itibar etmeyin' çağrısında bulundu.

Gündem 09.08.2021 - 15:56 09.08.2021 - 16:24

Koronavirüs salgınının bir planın parçası olduğunu vurgulayan ve koronavirüs aşılarına karşı çıkan Prof. Dr. Serhat Fındaık, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Küresel sağlık oligarşisinin politikalarına karşı açıklamalara imza atan, mRNA aşıları hakkında bağımsız kaynaklardan ve on yıllara varan tecrübelerinden paylaşımlar yapan Fındık'ın açıklaması ihbar olarak tanımlandı.

'BAŞIMA BİR ŞEY GELİRSE LÜTFEN İTİBAR ETMEYİN'

'Kıymetli arkadaşlarım' diyerek açıklamasına başlayan Fındık, ''Tüm hayatım boyunca, Yüce Allahımız yolunda insanlarımız için daime doğru bildiklerimi savundum ve savunmaya devma ediyorum. Allah'tan başka kimseden korkum yok. Sağlıklı bir insanım. Çok dikkatli biriyim. İntihar eğilimim de yok. Sizlerden de dileğim şayet başıma bir şey gelirse (kaza, intihar veya kalp krizi vb'ne bağlı ölüm) lütfen itibar etmeyin.'' ifadelerini kullandı.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@