Rıdvan Dilmen ateş püskürdü: Utansınlar sokağa çıkmasınlar

Galatasaray'ın Karabükspor'u 7-0 yendiği karşılaşmayı yorumlayan Rıdvan Dilmen, Karabüksporlu yöneticilere tepki göstererek, “Bu duruma düşürenler utansınlar, Karabük'te sokağa da çıkmasınlar" dedi.

Kültür-Sanat 04.03.2018 - 09:08 04.03.2018 - 09:08
Galatasaray'ın Karabükspor deplasmanında ilk yarıyı 6-0 önde tamamlamasını değerlendiren Rıdvan Dilmen, ortaya çıkan tablonun suçlusu olarak Karabüksporlu yöneticileri gösterdi.

İşte Rıdvan Dilmen'in açıklamaları:

"Galatasaray cezayı keser" : "Karabük keyif yapmaya çalışıyor ama keyif, eziyete döndü. Rakip Galatasaray, bu kadar açık oynarsanız cezayı keser. Hoca Sinan'ı falan da sokacaktır, onlar da atmak isteyecektir"

"Gomis bacağını tuttuktan sonra 3 tane attı" : "Gomis bugün gol krallığını hemen hemen garantiler herhalde. Gomis ilk golden sonra bir bacağını falan tuttu ama tutmasa demek ki 25 tane atacak. Tuttuktan sonra 3 tane attı."

"Bu duruma düşürenler utansınlar" : "Kaleciyi falan, gencecik oyuncuları gördüğümüz zaman üzülüyoruz. Bu çocukları bu duruma düşüren, Karabüksporlu yöneticilerdir. Paraları verme, pullarını verme, Karabük şehrine saygısızlık yapıyorsunuz. Bu çocuklar 10 tane atsa da kızmam. Bu duruma düşürenler utansınlar, Karabük'te sokağa da çıkmasınlar."

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@