Rüyada aldatılmak | Rüyada eşi tarafından aldatıldığını görmek ne anlama gelir? (Diyanet)

Rüyada aldatılmak en çok görülen rüyalardan birisi. Rüyada aldatılmak | Rüyada eşi tarafından aldatıldığını görmek pek çok duruma göre manası değişebilir. Peki, Rüyada aldatılmak | Rüyada eşi tarafından aldatıldığını görmek ne anlama gelir? (Rüya tabirleri - Diyanet) açıklamalarıyla...

Yaşam 22.01.2021 - 20:30 22.01.2021 - 20:30 Bülent Deniz

Rüyada aldatılmak, rüya sahibinin göreceği hayırdır. Rüyasında aldatıldığını gören kimse, her işinden hayır görecek, kazanç elde edecek ve her daim afiyette olacak. Peki, Rüyada eşi tarafından aldatıldığını görmek ne anlama gelir?

RÜYADA ALDATILMAK

Rüyanızda yalan söylediğinizi ve aldattığınızı hayal ediyorsanız, hayatınızda doğru olmadığınızı gösterebilir. Belki hayatınızdaki bir şey veya biri hakkında kendinize yalan söylüyorsunuz. Bu rüya aynı zamanda hayatınızdaki birinin size karşı dürüst olmayabileceğini ve sizi bir şekilde aldatıyor olabileceğini de gösterebilir.

Tekrarlayan bir aldatma rüyası, bütünlük ve güven üzerine kurulu olmayan bir hayat yaşadığınızı gösterebilir. Hayatınızı yaşama biçiminizden bazılarını değiştirme zamanınız gelmiş olabilir. Bilinçsiz zihniniz, olmaya devam ederse bu yalanlarla boğulmaya başlayacaktır.

Alternatif olarak, bir rüyadaki aldatma çevrenizdeki insanlara güvenmekte zorlandığınızı gösterebilir. Geçmişinizde incinmiş olabilirsiniz ve birisinin sizden tekrar yararlanmaya çalışmasından korkuyorsunuz. Rüyanız size bazı korkularınızı aşmanız ve güvenebileceğiniz kişilere açılmanız gerektiğini söylüyor olabilir.

Rüyada aldatılmak, kendinizi bir yalanın gerçek olduğuna ikna ettiğinizi de gösterebilir. Bu rüya size, kendinizi doğru olduğunu bildiğiniz bir şeyden aldattığınızı söylüyor olabilir, ancak onunla yüzleşmek istemiyorsunuz anlamına gelmektedir.

Yorumlar
Biden hakkında çarpıcı iddia! Kamala Harris hazırlıklara başladı, Biden görevden alınabilir...
İmamoğlu'ndan sağlık çalışanlarına kötü haber! Ücretsiz ulaşıma veto...
CHP'li Tanju Özcan'dan görülmemiş ırkçılık: Yabancılara suyu 10 katı fiyatına satacak!
Darbeyi gören 'Nevşin'in, ağzı kulaklarına vardı!
Bahçeli: Kıbrıs Türk’tür, Türk kalacaktır
Tunus'taki darbenin arkasından Fransa ve BAE çıktı
Memurların zam talebi belli oldu
HDP'den yeni ittifak çıkışı! Millet İttifakı'nı uyardı ama...
Tunus'ta darbe girişimi! Ordu parlamentoyu kuşattı...
Fransa’da aşıyı zorunlu hale getiren tasarı kabul edildi
Namaz Vakitleri
İmsak --:--
Güneş --:--
Öğle --:--
İkindi --:--
Akşam --:--
Yatsı --:--
Anket Tümü

Aşı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ankete Katıl

Gelişmelerden Haberdar Olun

@