Rüyada Aslan Görmek

Rüyada aslan görmek devlet başkanına yorulur. Kişinin Rüyasında aslan görmesi rüya sahibi için mertebe, makam, mevki ve hayır demektir. Rüyada aslan, saltanata, saygınlığa, uzun ömre ve bol rızka yorumlanır. Aslan, yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağı anlamına gelir. Rüyada aslan görülmesi güçlü biri olduğunuz için her zaman başarılı olacağınıza da işarettir. Aslanlar hükumet reisi ile tabir olunur.

Yaşam 29.01.2021 - 18:00 29.01.2021 - 18:00

 Rüyada Aslan Görmenin Anlamı ve Yorumu

Kirmani diyor ki: Aslan görmek, sultanla yorumlanır. Rüyada aslan görmek, yüksek makamlara ulaşacağınıza yardım edecek bir kişinin varlığına işaret etmektedir. Rüyada görülen aslan genellikle liderlik eden, insanlara faydası dokunan, zengin bir kişiye de yorulmaktadır.

Bazı yorumlara göre ise rüyada aslan görmek, işlerini düzene sokup, başka insanlara faydası dokunan bir kimseye de delalet eder. Aslan güç ve başarı anlamına da gelir. Rüyasında aslan gören kişi, her işinde başarı sağlayan, zorlu işleri yerine getirme kudretine sahip olan kişidir.

Rüyada Dişi Aslan Görmek

Genel manada dişi aslan adalet veya hükumet kudretidir. Bazı tabirciler ise rüyada görülen dişi aslanı, kötülükleriyle meşhur zalim bir kadına işaret etmişler. Bazı tabircilere göre ise rüyada dişi aslan görmek, sıkıntılardan kurtulmaya, düşmanına galip gelmeye işarettir.

Rüyada dişi bir arslanın sütünden içtiğini görmek, devletten bir iyiliğe nail olmaya, düşmanına galip gelmeye işarettir. Rüyada dişi aslan etini yemek; büyük servete ve saltanata işarettir. Bazı yorumcular da dişi aslanı hükümdarın kızı olarak tabir etmişlerdir.

İbn-i Sîrîn'e göre (r.a.). Rüyada dişi aslanı görmek, kötü düşünceli, zalim ve çocuğuna kahredici bir kadına işaret eder. Rüyada bir dişi arsanla boğuştuğunu gören kimse, büyük bir sıkıntıdan kurtulur. Kendi işlerinde yükselir ve düşmanına galip gelir.

Rüyada dişi aslan sütünü içtiğini gören kimse, düşmana galip gelir. Bazı tabirciler dişi aslanı zenginlik olarak tabir etmişlerdir. Kafesteki aslan boğuşan kimsenin düşleri gerçekleşecek demektir.

 Rüyada Aslandan Kaçmak

Aslan kovalarken kaçtığını gören endişeden, korktuğu ve çekindiği şeylerden kurtulur, düşmanına üstün gelir. Aslanı görüp kaçtığını ve hayvanın kendisini görmediğini gören gören rüya sahibi, ilim ve hikmete nail olur. Aslandan kaçtığını, hayvanın kendisini takip etmediğini gören, endişe ve korkudan kurtulur, düşmanını yener.

Rüyada aslandan kaçmak, kötülüklerden sakınmaya işaret eder. Ayrıca tövbe ve istiğfar etmeye işaret sayılır. Kimi zaman kurtuluşa çağrışım yapar.

Rüyada bir aslandan çok korktuğunu ve bu yüzden kaçtığını görse, rüyayı görenin selamete çıkıp rahatlayacağına hükmedilir. Genel anlamda rüyada aslandan kaçmak, rüya sahibinin hayrına yorumlanır.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@