Rüyada Cenaze Görmek

Gece rüyanızda cenaze görmek pek çok anlama gelir. Sizi uykunuzdan uyandırabilecek bu karanlık rüyalar çoğu zaman farklı farklı anlamlara gelir. Peki, rüyanızda cenaze görmek tam olarak ne anlama gelir? Rüyada cenaze görmenin anlamı nedir? Gece rüyalarımızda cenaze gördüğümüzde bundan ne anlamalıyız?

Yaşam 27.01.2021 - 15:00 27.01.2021 - 15:00

Geceleri gördüğümüz rüyaları kâbusa dönüştüren birçok kötü rüya sanrıları olabilir. Bunlardan en karanlığı ve can sıkıcısı cenaze görmektir. Bu durum sizin tüm gecenizi zehir edebilir. Peki, tam anlamı nedir?

RÜYADA CENAZE GÖRMEK NE ANLAMA GELİR?

Rüyanızda cenaze görmeniz sizi korkutabilir ancak bu sizi endişelendirmesin detaylarla değişiklik gösterse de genel anlamda iyiye işarettir. Genelde cenaze mala ve boca ganimete yorumlanır.Başka bir yorum olarak ise uzun zamandır görmediğiniz birinden haber almaya yorumlanır. Çocuk sahibi olmaktan tutunda iyi haberler almaya kadar birçok anlama gelebilir. Rüyada cenaze görmek rüyanın kendisine göre de değişiklik gösterebilir.

Örneğin cenazeyi gördüğünüzde hava güzel ve günlük güneşlikse açık bir hava varsa bu güzel bir bebek gelecek şeklinde yorumlanabilir ancak hava kasvetli hatta yağmurluysa bu oldukça kötüye işarettir.

Rüyanızda cenaze görme durumu için yapılan bir diğer tabir ise münafık bir erkek görmek ile eşleştirilir. Başka bir açıdan bakıldığında eğer tabutun üzerinde oturuyorsanız ve sizin tabutunuzu kimse kaldırmıyorsa bu da hapis ile ilişkilendirilir. Kişi rüyada ağlayarak bir aile bireyinin arkasından gidiyorsa bu durumda ad hasta birine şifa olacağı ya da bir bebek bekliyorsa erkek bir bebek olacağı anlamına gelir. Rüyada halk cenazenizin arkasından sizi överek dua ettiklerini görüyorsanız sizin iyi bir sona erişeceğinize, böyle bir rüyanın aksi görülmesi halinde tabiri de aksine olur.

RÜYADA CENAZEYE GİTTİĞİNİ GÖRMEK

Cenazeye gitmek ya da bir cenazede bulunmak kişinin makam mevki sahibi olacağı saygın biri olacağına ve dikkatleri üzerine çeken bir insan olacağına işarettir. Eğer rüyanızda yaşayan birinin cenazesini görürseniz bu o kişinin ömrünün uzayacağı anlamına gelir. Eğer rüyanızda kendi cenazenizi görürseniz bu sizin için çok hayırlıdır. Makam mevki sahibi olacağınızı ve şöhret elde edeceğinize işarettir. Büyük mertebeler elde edeceğinize işarettir. Eğer rüyada tabut taşıyorsanız liderlik vasfına yakışır biri olduğunuzun ve bunu en kısa sürede elde edeceğinize işarettir. Eğer rüyanızda kendi töreninizi düzenliyorsanız bu makam ve mevkiinizin çok üst düzeyde olacağı anlamına gelir.

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@